franchise expo

Už jste zavítali do Varšavy na Franchise Expo?

Pokud podnikáte prostřednictvím franchisingu, tak byste se rozhodně měli letos podívat do Varšavy. Právě tam totiž probíhá velice oblíbený veletrh franchisingu. Jedná se o největší veletrh franchisingu ve střední a východní Evropě. Jeho jméno jistě znáte, protože se koná už po patnácté. Jedná se o FRANCHISE EXPO a letos se koná právě od 26. – 28. října.

Opět bude letošní ročník plný vystavovatelů, kterých letos bude více jak dvě stě. Stejně jako v minulých ročnících se počítá s obrovským počtem návštěvníků. Během těchto dvou dnů by sem mělo přijet více jak sedm tisíc návštěvníků, ale jistě přijede opět o krapet víc lidí. Tak to ostatně bývá rok co rok.

Stejně jako vždycky se bude veletrh konat v Polsku ve zmiňované Varšavě. 200 franšízových značek se tak zde bude předvádět, prezentovat a ukazovat, aby tak přilákali někoho ze sedmi tisíc možných franchizantů, kteří odtud opravdu chtějí odjet jako něčí společník či budoucí obchodní partner.

Nejvíce gastronomie a módy

Na své si přijdou hlavně milovníci gastronomie, protože největší počet franšíz bude právě z gastronomického průmyslu. Milovníci módy ale nebudou taky zklamaní, protože právě ti si zde najdou také své franšízy, které hledají třeba právě je.

Velký počet franšíz se zde nachází i z oblasti vzdělávání nebo třeba z bankovnictví. Nemyslí se tím však vlastnit nějaké bankovní poradenství, ale spíše mít svou vlastní banku.

Co nám může FRANCHISE EXPO přinést?

Samozřejmě to není jenom o domlouvání budoucích obchodních vztahů, ale může nám to přinést hlavně obrovské množství kontaktů. Výměna kontaktů je zde na programu každé minuty. Samozřejmě je to také výjimečná příležitost pro franšízy, aby buď budoucí partnery, nebo budoucí klienty zasvětily do svých budoucích plánů.

Letos je opět pořadatelem poradenská společnost PROFIT.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.