Chlupaté doplňky

Už máte ve své domácnosti chlupaté doplňky?

Pokud toužíte po moderní domácnosti, většinou si prohlížíte kupu zajímavých časopisů, kde se o módních trendech v bydlení zmiňují. Jenže jedna věc je o nich vědět, ale druhá je koupit je. Dneska existuje mnoho obchodů s bytovými doplňky nebo se zajímavými kousky do domácnosti, ale málokdo si z takového množství kousků umí vybrat ty pravé. Pojďme se proto podívat na doplňky do domácnosti, které v současné době nesmíte postrádat.

Samozřejmě ve své moderní domácnosti byste neměli postrádat svícny nebo taky svíčky jako takové, protože i ty vám jistým slova smyslem zútulňují domácnost. Nesmíme zapomínat ani na pokojové rostliny a samozřejmě ani na chlupaté doplňky. Jistě jste si jich v obchodech všimli, jsou skutečně na každém rohu. Otázkou však je, co do této kategorie vlastně spadá.

• chlupaté polštářky

Do „chlupaté kategorie“ nám spadají hlavně polštářky, které jsou skutečně vkusné. Hodí se například do obývacího pokoje nebo do ložnice jako dekorace. Nejčastěji je najdete v bílé nebo v růžové či zelené podobě, ale samozřejmě pokud budete hledat, najdete je v mnoha jiných barevných kombinacích.

Nejčastěji se cenově pohybují kolem tří set korun. Jistě, najdete je i do stokoruny, pokud narazíte na slevy nebo zajedete do prodejen značky JYSK či IKEA. Ovšem v těch méně známých značkových prodejnách, které najdeme hlavně v obchodních domech, na ně narazíte v mnohem vyšší cenové relaci – jeden polštář se například pohybuje kolem sedmi set korun.

• kožešinky

Dalším unikátním módním chlupatým doplňkem jsou kožešinky. Kožešinky rozhodně musíte mít, i kdybyste je neměli kam dát. Jsou naprosto fantastické, jsou vkusné, jsou dech beroucí. Samozřejmě jsou umělé, abychom uklidnili ochránce zvířat. Kdo by přece chtěl mít doma mrtvé zvíře, že ano.

Takové kožešinky se perfektně hodí do obývacího pokoje nebo například do ložnice, kdy si takovou kožešinku rozložíte pod okno nebo k posteli, abyste vždy po ránu stoupli do měkkého a teploučkého.

• plédy, přehozy

V současné době se kupují hojně taky plédy nebo přehozy, které se většinou přehodí přes gauč. Je to opravdu velice vkusné a když odchytnete slevy, koupíte si takový měkký, chlupatý pléd dokonce za tři stovky.

Napsat komentář