Rady úspěšných

Úspěšní lidé radí: Fráze, které by neměl podnikatel vyřknout

Málokterý podnikatel si uvědomuje, že se mu děje v životě to, na co myslí. Pokud podnikatel myslí negativně, dějí se mu jenom samé špatné věci. Jestli však pomýšlíte na samé pozitivní věci a jste až přehnaně optimističtí, optimistický bude i váš život. V myšlení je skutečně síla, stejně jako je síla i ve slovech. Uvědomte si, že cokoliv, co děláte dnes či co vyřknete dnes, může mít dopad na váš zítřek. Odnaučte se tedy říkat fráze a věty, které vás topí už během vyřknutí.

Jak jsme zmínili, každý podnikatel si musí uvědomit, že je síla nejen v jeho myšlení, ale i v jeho slovech a větách, které vyřkne. Vše, co uděláte dnes či co vyřknete dnes, může mít dopad na váš zítřek, proto se odnaučte říkat tyto fráze, které vás jednoho dne mohou absolutně potopit.

„Co když se mi to nepodaří“

Už Marilyn Monroe kdysi řekla, že by si každý člověk měl věřit, protože pokud si nebudeme věřit my, kdo jiný nám věřit bude? Společnost a naše okolí se od nás učí a motivuje, ukažte mu, že vy si věříte a že není jediný důvod, aby vám nevěřili.

Větu „Co když se mi to nepodaří“, byste měli vyhodit ze svého slovníku. Při vyřknutí této věty jenom uvažujete nad svými problémy a nad překážkami, které vám brání v dosáhnutí svého snu. Nezaměřují se na cíl, a to je chyba. Když vyřknete tuto větu, někde uvnitř sebe o sobě pochybujete.

„Peníze nejsou důležité“

To víte, že jsou. Samozřejmě, mnohé podnikání lze rozjet i s minimálním kapitálem, ale zcela bez peněz to nejde nikdy. Peníze jsou potřeba, musíme si to uvědomit. Pokud k penězům budete mít negativní postoj, pokud pro vás budou nepodstatné, nikdy si je do svého života nebudete přitahovat. Každý milionář, miliardář či každý úspěšný člověk pochopil, že bez peněz to nejde, že peníze mohou vyřešit mnoho problémů a mohou zabezpečit šťastný život. Abyste byli úspěšní a aby vaše bankovní konto praskalo ve všech, je důležité změnit svůj postoj k penězům.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..