hudbu pouze z iPhonu

Umělci tvoří hudbu pouze z iPhonu

Chytrá technologie je v dnešní době na opravdu vysoké úrovni. Každým rokem navíc na trh s technologiemi přijde nějaká nová novinka, která předčí veškerá očekávání. Aplikace za nás ulehčují život, naše domácnost je ovládána na jedno kliknutí. Jedním klikem otevřeme okno, druhým otevřeme šuplík. Nejen aplikace, ale také samotné, již zmiňované, technologie nám značně urychlují a ulehčují život, který je sám o sobě jednoduchý, ale mnoho lidí si ho dělá naprosto složitý.

Každý z nás má jistě svůj vlastní chytrý telefon, který v dnešní době dokáže už opravdu všechno. Někdy však díky nejrůznějším aplikacím v mobilu nevnímáme okolní svět, ale chytré telefony mají také své pozitivní stránky. Dá se pomocí nich skvěle vydělávat. Například na skvělém iPhonu se dá fantasticky skládat hudba. Tuto činnost může provozovat absolutně každý, což o to. Můžete hudbu tvořit z každého koutu světa a kdykoliv během dne. Přesně tento fakt si uvědomil mladý muž Steve Lacy, kterému je teprve osmnáct let. Jeho klíčový nástroj k tvorbě hudby je právě iPhone. Svou hudbou zaujal nejen sebe a své okolí, ale také významné americké rappery, mezi které se řadí například i Kendrick Lamar.

Jeho nejoblíbenějším nástrojem je kytara

Každý nástroj je ojedinělý a každý jde kombinovat naprosto jinak a skvěle. Jeho nejoblíbenějším nástrojem je však kytara, která jde slyšet snad v každé jeho písní. Svůj hudební návrh doplňuje následně také o různé další filtry a jeho kombinace jsou pokaždé jiné, protože zkouší mixovat nejrůznější žánry. Nezůstává tedy jen u základní kombinace, kterou zná řada z nás. Tak, jak se v módním světě začala kombinovat ležérnost a elegantnost, tak se v hudbě Steve rozhodl, že bude kombinovat nejrůznější žánry a přesně to mu také vychází.

K překvapení všem používá naprosto jednoduché startupy, které jsou vážně velmi jednoduché. Nic ho tedy jeho tvorba nestojí a pouze za ni dostává řádně zaplaceno.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..