Zoot.cz

Tržby Zootu neustále stoupají

Zoot.cz je velmi oblíbený internetový portál, na kterém seženete opravdu absolutně všechno. Převažuje však výběr oblečení, které je zde k mání v podobě různých značek. Pakliže milujete například nakupování na internetu, rozhodně neváhejte a nakupujte právě na tomto internetovém portále, protože se jedná o rychlé dodání na pobočku, na které si můžete dané zboží také vyzkoušet. Není tedy nic jednoduššího a lepšího, než nakupování přes internet, které je velmi pohodlné a navíc šetří opravdu spoustu času, který byste normálně strávili především chozením po obchodním centru, kde by stejně neměli přesně to, co jste našli na internetu a co potřebujete.

Populární český e-shop však neslaví úspěchy pouze díky svým stálým klientům, kteří se sem stále vrací ve velké míře, ale rozhodně se má čím pyšnit i v oblasti takových údajů, které nejsou běžným lidem k mání. Zoot.cz má za sebou totiž opravdu skvělé a úspěšné období, které se vyznačuje především vysokými zisky. Ukazují to tedy aktuální ekonomické ukazatele.

Zoot.cz vloni dosáhl tržeb ve výši až sedm set milionů korun!

Oproti roku 2015 se tento skvělý internetový obchod značně raduje. Nárůst je totiž v tom roce následujícím až o osmdesát jedna procent vyšší. Aktuálně se tento e-shop umístil na třiačtyřicáté příčce v žebříčku tisícovky nejrychleji rostoucích evropských firem. Tento žebříček pravidelně sestavuje a aktualizuje anglický deník Financial Times. Společně s ním se nyní na tomto žebříčku podílel i mimo jiní také český trh.

Podle spolumajitele zootu.cz firma rosta rychlostí blesku. Při současné velikosti se můžou jen těžko domnívat, že zisky setrvají na stálé pozici. Počítá se s tím, že zisky aktuálně budou růst, protože se samotná firma stále rozvíjí a rozšiřuje. Nové a nové pobočky se stále otvírají a jejich popularita a návštěvnost roste maximálním tempem.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.