streamovací služby

Streamové služby jako možnost zbohatnout?

Řada celebrit touží najednou rozjet trochu víc svůj byznys, a tak se rozhodlo pro streamování. Tvorba youtube videí už není to nejlepší, co můžete udělat, protože takto si už bohužel nevyděláte, jelikož Youtube je zkrátka v krizi, kterou se neustále snaží napravit. Stream je proto mnohem lepší variantou, kterou lidé nyní ocení.

Mnozí zpěváci si jsou moc dobře vědomi, že jenom hudbou si rozhodně nemohou vydělat na své živobytí. Rozhodli se tedy sdílet své písně, své alba a jiné podobné hudební složky s ostatními – se svými fanoušky, díky čemuž si tak vypěstovali u fanoušků ještě pevnější pouto, protože fanoušci si najednou uvědomili, že mají třeba stejný vkus, že i zpěváci poslouchají jiné interprety, že i oni mají srdce, které někdy bolí a které vyléčí jenom hezká píseň.

Co se týče herců, tak ti se zase začali rozhodovat pro streamování v tom smyslu, že vypouští do světa krátká videa či krátké seriály, které mají lidi pobavit. Tento způsob zábavy se stal natolik populární, že mnohé celebrity ani nejdou s filmy do kin, protože právě na streamu jejich film uvidí mnohem víc lidí. Žijeme totiž v líné době, kdy lidé raději lehnou na gauč a pustí si oblíbený seriál či film s oblíbeným hercem takřka zadarmo, než aby se vypravili do kina, které je bude stát o mnohem více.

Kdo si takto přijde na slušné peníze?

Tento způsob vydělávání aktuálně pochopil například Adam Sandler, kterého znáte z velice oblíbených amerických komedií, mezi něž se řadí například Klik – život na dálkové ovládání, dále třeba komedie Zkus mě rozesmát, Dovolená za trest či 50x a stále poprvé. Právě tento herec ví, že je oblíbený pro jeho humor, ale zároveň si moc dobře uvědomuje, že jeho humor nemusí každý pochopit tak, jak doufá. Je to tedy celebrita, kterou jedna část lidstva upřímně nenávidí, ale druhá upřímně zbožňuje.

Stream je pro něj tedy to nejlepší, co mohl udělat. Začal například natáčet nejrůznější videa, v nichž je obsažen jeho nestárnoucí humor. Je jasné, že si tato videa pustí hlavně ti, kteří ho chtějí vidět. A on si velice dobře vydělá.

Na kolik si za stream přijde?

Jeho výdělky ze streamu se za poslední dok zvedly až k neuvěřitelným 50,5 milionů dolarů. Díky tomu se tak stal jedním z členů žebříčku Celebrity 100, který sestavil časopis Forbes ve svém zářijovém vydání. Tento žebříček poukazuje na sto celebrit, pro které je stream pomalu to hlavní, z čeho žijí.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..