podnikatel roku

Staňte se taky podnikatelem roku! Soutěž je v plném proudu

Svůj byznys má dneska každý třetí z nás, ovšem jen málokdo se vrhne do soutěže, v níž si porovná síly s ostatními podnikateli. Už osmnáct let probíhá hlavní velká soutěž, která se jmenuje „EY Podnikatel roku“, v níž si změří své síly ti nejlepší z nejlepších. Jste letos také registrovaní a taky jste se letos rozhodli změřit své síly s ostatními?

Podnikání je dnes opravdu otevřené naprosto všem. Podnikat můžeme v různých oblastech. Sice v každém oboru najdeme celou řadu konkurenčních společností, ale to vůbec nevadí, protože vždycky lze všechno udělat jinak a lépe. Pokud bychom v sobě nepěstovali tu touhu být lepší než někdo jiný, pak bychom si nemohli vybírat z tolika kaváren, tolika restaurací nebo tolika firem nabízející různé služby či produkty.

Nejen, že si své síly můžeme změřit v různých konkurenčních bojích, ale také si je můžeme změřit v již zmiňované soutěží „Podnikatel roku“.

Pár informací o letošním ročníku:

Pokud jste se letos přihlásili, tak jste byli rozhodně překvapeni porotou, protože ta se skládala z výherců loňských ročníků. Pakliže byste letos obstáli a zvítězili, měli byste tu čest se potkat se světovými firmami na celosvětovém finále v Monte Carlu. Jestliže jste se letos nestihli zúčastnit, pak alespoň nominujte svého favorita – třeba tipnete toho, kdo vítězem skutečně bude.

Jaké ocenění a kategorie na letošním ročníku jsou?

Každý rok se uděluje jiné ocenění, které se dává na základě bodového hodnocení dle různých kategorií. Například letos jsou to tyto kategorie a tato ocenění:

  • EY Podnikatel roku České republiky
  • EY Podnikatel roku kraje
  • EY Technologický podnikatel roku
  • EY Společensky prospěšný podnikatel roku
  • EY Začínající podnikatel roku
  • Ocenění České televize – Podnikatelský přínos kultuře a umění
  • Ocenění čtenářů MF Dnes a iDNES.cz – Nejlepší podnikatelský příběh

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..