jaká slova nevysloví

Jaká slova bohatí ani úspěšní nikdy nevysloví?

Pokud se pustíme do podnikání, měli bychom mít na mysli, že je nutné si věřit. Člověk, který si nebude věřit, pak nikdy nedosáhne toho, po čem touží. Je to prosté – jestliže si budeme věřit my, pak nám konečně začne věřit i naše okolí a my tak snáze dosáhneme úspěchu a vysněného cíle v našem podnikání. Jenže jestliže se budeme zaobírat věcmi, které jsou negativní a které do našeho života nemohou přinést nic dobrého, pak bychom to podnikání měli rovnou vzdát.

Myšlenky a to, co řekneme, má obrovskou moc. Na co myslíme, to si do svého života přitahujeme. V současné době v tento fakt věří hromada lidí, kterým se to osvědčilo, kteří uvěřili v sílu svých myšlenek. Právě tito lidé se stali úspěšnými, protože právě se naučili odhánět zlé myšlenky a věci z naší hlavy. Naučte se to taky a vyžeňte hlavně z hlavy následující slova, která byste nikdy neměli spustit z úst, ale ani byst na ně neměli myslet. Bohatí lidé, kteří jsou úspěšní v podnikání, tato slova vyřadili ze svého slovníku a jejich život se stal tak stoprocentně lepším.

Jaká slova to jsou?

Žádný podnikatel, který dneska je už úspěšný a má nějaký ten svůj majetek, nikdy z úst nevypustí slova  buď/anebo. Nikdy si ani vy neříkejte, že buď uděláte jednu věc, nebo uděláte druhou. Musíte mít na paměti, že lze mít obě dvě věci najednou, pokud tomu samozřejmě uvěříte. Jestliže tomu neuvěříte, pak bohužel – vybírat si budete muset.

Bohatí si však moc dobře uvědomují, že mohou mít z „obou světů těchto slov“ něco. Navíc pokud žijete svůj život bez omezení a snažíte se nejen sebe, ale také i svůj podnik posunout někam dál a výš, pak nemáte mnohdy čas na rozhodování mezi buď/anebo. Většinou automaticky sáhnete po obou věcech, ať už je to cokoliv. A je to jenom dobře, protože právě tak můžete dosáhnout toho, po čem toužíte.

Nepusťte do hlavy myšlenku výběru

Jenom chudí nebo střední třída má za to, že si musí vybrat. Ti bohatí však mají na paměti, že není třeba si vybírat, protože je možné mít všechno – možná ne najednou, ale postupně ano.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..