Sklizeno konkurence kaváren

Sklizeno letos bude konkurovat i kavárnám

Na území České republiky se nachází celá řada zajímavých franšíz. K těm nejúspěšnějším franšízám se řadí například česká franšízová síť Sklizeno, která má za sebou poměrně úspěšný rok. Letošní rok chce být však ještě úspěšnější. Rozhodla se proto, že bude letos konkurovat i kavárnám. Těchto plánů je ale hned několik.

Jen málokterá franšízová síť si dává více jak jeden či dva cíle. Právě i díky tomu je franšízová síť Sklizeno tak výjimečná. Loňský rok byl pro tuto franšízu velice úspěšný, navýšili například obrat, a to o neuvěřitelných čtyřicet procent.

Kromě toho se otevřelo hned několik nových poboček, z nichž velká většina se otevřela v Praze. Nové pobočky nyní můžete navštívit na pražském Chodově či Smíchově, taky na Černém mostě nebo v Brně.

Jaké jsou cíle pro rok 2018?

Hlavním cílem pro letošní rok je obrat. Letos chtějí překonat jednu miliardu korun. Kromě toho se budou otevírat nové pobočky, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku. Aktuálně se tedy hledají franšízanti, kteří by byli ochotni podílet se na rozkvétání tohoto byznysu, který má budoucnost i potenciál.

Ředitel společnosti řekl, že by chtěl nové pobočky otevřít i v menších městech, nejen ve velkých městech, v nichž už své zastoupení mají. Samozřejmě pokud se pobočky Sklizeno rozšíří v Praze, v Brně nebo v Olomouci, nebude to na škodu, ba naopak.

Letos by se měla otevřít i doposud největší franšízová prodejna Sklizeno, která bude mít neuvěřitelných 500 metrů čtverečních.

Konkurence kaváren

Svou nabídkou chce Sklizeno letos konkurovat i kavárnám. Vedle fresh baru a vedle rychlého nákupu se totiž otevře i kavárna či výroba čerstvého salátu.

V této franšízové síti se dá zejména na kvalitu a na transparentnost. Důraz se klade na dostatečné informace o výrobku. Ve Sklizeno vždy víte, co kupujete, odkud potravina pochází, jak je stará, co obsahuje a podobně.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.