Webové stránky

Sedm webových stránek, které vás naučí novým věcem

Každý člověk se neustále učí, vždyť žádný učený z nebe nespadl. Proto každý podnikatel, ale i běžný zaměstnanec ocení tipy na webové stránky, které je mohou naučit novým věcem. Naučných webových stránek je samozřejmě v současné době mnoho, člověk by řekl, že nic lepšího najít nemůže, ale zanedlouho najde opět něco lepšího a naučnějšího. Abyste na internetu nemuseli strávit hodiny a abyste nemuseli pátrat po skvělých webových stránkách, přinášíme rovnou sedm webů, které vás novým věcem mohou naučit. Jediné, co si musíte zodpovědět, je, jestli jste ochotni se učit novým věcem.

Znáte Duolingo?

Cizí jazyk je v dnešní době víc než potřebný. Naštěstí se ho můžete lehce naučit, a to tak, když začnete používat Duolingo. Webová stránka má i svou aplikaci, díky které se naučíte anglicky krůček po krůčku. Navíc vás denně bude upozorňovat na to, abyste si aspoň na patnáctiminutovou lekci udělali čas.

Trénujte svůj mozek s Lumosity

Na tomto webu najdete kupu her, které dokážou dobře vytrénovat váš mozek. Hry jsou navrženy různými vědci a zaměřují se především na soustředěnost a na paměť.

Najděte odpovědi na otázky na Quora.com

Další web, který stojí za zmínku, je Quora.com. Zde najdete odpovědi na veškeré vaše otázky, a to ze všech oblastí, nejen z oblasti podnikání nebo zdravé stravy.

Vocabulary pro slovní zásobu

Nikdy není na škodu si rozšířit svou slovní zásobu. S webovou stránkou Vocabulary vám to půjde jako po másle. Rozšiřte svou slovní zásoby hravou formou a za krátký čas.

Investopedia nejen pro investory

Mnozí investoři nevědí, co znamenají jaké pojmy v jejich branži. Jestliže toužíte po osvěžení pojmů či jestliže jste v branži nováčkem, vyplatí se pracovat s webovou stránkou Investopedia, kde se dozvíte významy všech cizích pojmů.

Online kurzy na Udemy

Váce jak 65 tisíc online kurzů najdete na jediném webu, a sice na Udemy, což je webová stránka fungující už od roku 2010.

Naučte se cizí jazyk s Babbel

Kromě Duolinga vám může pomoct i webová stránka Babbel, která vás taky naučí cizímu jazyku. Zde se můžete naučit nejen anglicky, ale i italsky nebo španělsky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..