Taco Bell míří ke hvězdám

Taco Bell míří ke hvězdám!

Kdo by nemiloval rychlé občerstvení. I když to není nic zdravého, přesto je to něco, čemu často neodoláme. Kromě tučných hamburgerů byste však mohli zkusit něco jiného – například tacos. To nejlepší mají v Taco Bell, což je franšízový koncept, který zatím není tak rozšířený jako KFC nebo Pizza Hut, ovšem má obrovské zisky, které těmto gigantům mohou konkurovat.

Pokud jste neslyšeli o franšízové firmě Taco Bell, dovolte, abychom vám ji představili. Jedná se o franšízovou síť zaměřující se na mexické speciality. I když firma není tak rozšířená jako zmínění konkurenti, už nyní vykazuje obrovský potenciál. Během loňského roku překonala například jednoho ze svých konkurentů, a to Burger King. Firma Taco Bell totiž zaznamenala obrovské zisky během loňského roku. Vzrostly jí o pět procent na necelých deset miliard dolarů, což firmu dostalo nejen před společnost Burger King, ale taky se tak stala čtvrtou nejúspěšnější franšízovou sítí v zámoří.

Kdy zamíří Taco Bell do České republiky?

V současné době se v Evropě nevyskytuje mnoho provozoven této značky, ale jistě se to zanedlouho změní. Prodejny můžete na našem kontinentu navštívit například ve Velké Británii, v Nizozemsku nebo ve Finsku. Nově se otevřela prodejna i v Řecku, na Islandu, v Polsku, Rusku a Španělsku. Vloni došlo k otevření pobočky v Rumunsku.

Jaké jsou plány franšízové společnosti?

Co se týče plánů společnosti, jsou velké, ale nejsou nedosažitelné. Společnost Taco Bell chce do roku 2022 rozšířit počet svých poboček, a to na devět tisíc. Aktuálně se na světě nachází sedm tisíc poboček, proto to není nereálný cíl.

Pokud byste se chtěli stát součástí tohoto neustále se rozvíjejícího byznysu, nyní je ten správný čas. Taco Bell bude jistě hledat dostatek franšízantů, kteří budou ochotni firmu rozšířit do dalších koutů světa. Přineste Taco Bell i do Česka!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..