komercni prostory

Co se považuje za komerční prostory?

Jako komerční prostory jsou brány kanceláře, administrativní budovy, hotely, penziony, garáže, komerční objekty a prostory. Ať už podnikáte na živnostenský list delší dobu, nebo chcete začít podnikat, měli byste se poohlédnout po nebytových prostorech. Některé prostory, kde budete podnikat, mohou být nabízeny k pronájmu i se základním vybavením.

Za komerční prostor se považuje například i garáž, jak je uvedeno výše. Pokud bydlíte v centru Prahy v panelovém domě, může se vám stát, že tamější parkoviště bude pořád plně a nebudete ho chtít nechávat na parkovištích, kde se platí za hodinu. Proto je výhodné vyhlédnout si garáž, která nebude z ruky a přitom vám po výsledných výpočtech vyjde levněji než nechávat automobil na placených místech.

Sklady

Podnikáte v obchodě, vlastníte obchod s nábytkem, oblečením, látkami, knihami nebo s čímkoli jiným? V tom případě si můžete v Praze pronajmout sklady, kam můžete dát, co zrovna budete potřebovat a jako pro velkoobchodníka vás to ani nevyjde draze.

Kanceláře

Někdy vám nemusí vyhovovat stále podnikat z domova a všechny kavárny a restaurace už jste si prošli. V tuto chvíli byste se měli podívat po pronájmu kanceláří. Například na Praze 2 je k pronájmu kancelář o velikosti 66 m2 za 11 000 Kč měsíčně. Pokud jste svoje podnikání už dostatečně rozjeli, určitě se vám tato měsíční investice vrátí.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.