komercni prostory

Co se považuje za komerční prostory?

Jako komerční prostory jsou brány kanceláře, administrativní budovy, hotely, penziony, garáže, komerční objekty a prostory. Ať už podnikáte na živnostenský list delší dobu, nebo chcete začít podnikat, měli byste se poohlédnout po nebytových prostorech. Některé prostory, kde budete podnikat, mohou být nabízeny k pronájmu i se základním vybavením.

Za komerční prostor se považuje například i garáž, jak je uvedeno výše. Pokud bydlíte v centru Prahy v panelovém domě, může se vám stát, že tamější parkoviště bude pořád plně a nebudete ho chtít nechávat na parkovištích, kde se platí za hodinu. Proto je výhodné vyhlédnout si garáž, která nebude z ruky a přitom vám po výsledných výpočtech vyjde levněji než nechávat automobil na placených místech.

Sklady

Podnikáte v obchodě, vlastníte obchod s nábytkem, oblečením, látkami, knihami nebo s čímkoli jiným? V tom případě si můžete v Praze pronajmout sklady, kam můžete dát, co zrovna budete potřebovat a jako pro velkoobchodníka vás to ani nevyjde draze.

Kanceláře

Někdy vám nemusí vyhovovat stále podnikat z domova a všechny kavárny a restaurace už jste si prošli. V tuto chvíli byste se měli podívat po pronájmu kanceláří. Například na Praze 2 je k pronájmu kancelář o velikosti 66 m2 za 11 000 Kč měsíčně. Pokud jste svoje podnikání už dostatečně rozjeli, určitě se vám tato měsíční investice vrátí.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..