Diffenity startup

Nový český startup triček značky Diffenity

Mladá firma DIFFENITY je českým výrobcem triček s velmi originálním designem, se kterým chce prorazit i jako startup. Všechna trička se vždy vyrábí pouze v omezené limitované edici v počtu několika kusů. Pokud si tedy koupíte tričko DIFFENITY, budete zcela originální i vy. Společnost tak zaručuje vysoce osobitý unikátní design, který je svým stylem určený zejména pro mladší generaci a všechny, co se chtějí odlišit. Jestliže chcete podtrhnout svou osobnost a vybudovat si svůj osobitý styl, značka DIFFENITY je tou správnou volbou.

Kolekce triček DIFFENITY jsou vhodné pro osobnosti jako jednotlivce, ale také pro páry nebo malé skupinky mladých úspěšných lidí, kteří se snaží i svým osobitým stylem dát najevo svou osobitost. Originální trička DIFFENITY vám dávají jistotu, že v podobném tričku jen tak někoho jiného neuvidíte. V nabídce jsou jak originální dámská trička anebo pánská trička.

Každé originální tričko lze identifikovat podle jedinečného čísla na vnitřním štítku. Tam je uvedeno číslo každého vyrobeného kusu a také celkový počet, který byl v kolekci vyroben. Designy jednotlivých kolekcí navrhují mladí návrháři a vysoce kreativní nápady jsou na každém kusu vidět. Každá kolekce uvedená na trh má několik stylových designů a ty pak tvoří tematicky zaměřený celek.

Diffenity startup

Diffenity startup

Kvalitní materiál a originální design

Všechny kolekce jsou promyšleny naprosto do detailů a každý nový design, který se v kolekci objeví, je pečlivě zvažován. Na každé kolekci se tak pracuje dlouhou dobu, aby originální trička byla opravdu jedinečná a inovovaná.

Značka DIFFENITY se vyznačuje použitím vysoce kvalitních materiálů. Veškerá výroba probíhá v České republice a proto je každý originální kousek pod kontrolou. Je tedy zaručena vysoká kvalita každého jednotlivého trička. Značka DIFFENITY dbá také na ušití a dobře volený střih, který dobře sedí na těle, materiál je komfortní a příjemný.

Zárukou materiálu je, že tato originální trička vydrží až 5krát déle praní, než je tomu u běžného trička s potiskem. Originální návrh je tričko nanesen formou sítotisku, kdy je barva protlačována přes prostupná místa dané šablony, a proto má pak tato barva dobrou hustotu i gramáž a potisk je opravdu kvalitní.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..