co nenosit do školy

Co rozhodně nenosit do školy?

Děti si takřka ani neužily dostatečně prázdniny a už opět přišla škola. Těší se do ní snad jenom prvňáčci, kteří ještě nevědí, co od školy mají vlastně očekávat. Ti, kteří už jdou třeba na střední, se najednou začnou starat ne o studium jako takové, ale hlavně o to, co budou mít na sobě. Přece jenom se na střední už počítá i s tím, co nosíte – je nutné udělat dojem a najít si tu nejlíp o rok staršího přítele nebo i přítelkyni.

Ovšem mnoho studentů nechodí do školy oblečení zrovna tak, jak mají – bohužel jim rodiče už na oblečení nedohlížejí, a tak jdou mnohdy jako vandráci, což není zrovna dobré. Samozřejmě každý má svůj styl, ale přece jenom je dobré vyhnout se nějakým druhům oblečení, na které je třeba dát si opravdu pozor.

• Tepláky

Tepláky se v poslední době opravdu hojně začaly nosit do školy, i když se do školy tepláky rozhodně nosit nemají. Je to typicky domácí oděv, který by měl doma opravdu zůstat, ať se to všem líbí či nikoliv. Je nutné dbát na to, aby děti nosily hlavně klasické džíny nebo legíny (u děvčat), ale tepláky jsou povoleny opravdu jen a pouze do tělocviku. Není to tak moderní, jak se na první pohled může zdát.

• Trička se sprostými nápisy

Vulgarita se samozřejmě netrpí ani na střední škole, kde se sice bere už s rezervou, ale jenom při oslovování. Na tričkách či mikinách jsou vulgarity opravdu nevkusné – hlavně i proto, že jsou mnohdy vulgární nápisy doprovázeny sprostými obrázky, což ve škole rozhodně netrpí.

• Dbejte na přezůvky

Bohužel řada studentů chodí ve škole klasicky v botách, v nichž chodí běžně venku. Většinou na to školník dohlíží, ale taky nemůže vidět všechno – boty se ve škole nenosí, pouze přezůvky. Ovšem v dnešní době existuje tolik přezůvek, které jsou velice vkusné, že už by přezouvání nemělo nikomu vadit.

Navíc se díky přezouvání vyhneme zapáchajícím nohám, které většinou zapáchají kvůli tomu, že jsou celý den v uzavřené obuvi.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.