Retro styl

Retro styl září i u vás doma!

Mít moderní domácnost je především sen každé ženy. Není se čemu divit, když pánové nemohou nijak mluvit do vybavování bytu či domu, když velí žena. Jejich nápady jsou naprosto nemístné a nevítané, ženy mají už přesné vidění, jak by chtěly danou místnost mít, a taky to tak udělají. Samozřejmě se občas zeptají svých drahých poloviček, jestli například nepomohou s montáží, aby komody byly přece jen rychleji poskládané, a pánové mnohdy jen přikývnou a souhlasí. Vybavení domácnosti je ovšem opravdu pouze na ženách, které mají dávno pročtenou řadu časopisů o bydlení a snaží se přijít na nejrůznější doplňky, které by nebyly zrovna drahé, ale na druhou stranu chtějí, aby udělaly přesně tu parádu, po které sní a kterou chtějí mít ve svém domě.

Pakliže ženy aktivně sledují nejnovější trendy ohledně bydlení, není se čemu divit, když jejich domácnost oplývá retro kousky. Retro styl se totiž vrací nejen do módní branže, ale také se s ním velmi často setkáte především v oblasti bydlení. Retro se stále vrací a nyní je vážně na vrcholu popularity, proto se pomalu, ale jistě tento styl stává naprosto nadčasovým. Chybu rozhodně neuděláte, pokud se rozhodnete zařídit si vaši domácnost přesně do pravidel tohoto stylu.

Vzory a jednotlivé retro doplňky tvoří moderní domácnost

Při vymalování nemusíte dbát na to, abyste kombinovali nejrůznější barvy, stačí se rozhodnout pro bílé vymalování a hezký bílý nebo černý nábytek. To je přesně ten kontrast, který je základem takové moderní domácnosti. Měli byste dbát také na to, že jednotlivé kousky můžou, ale také i nemusí být aktuálně moderní. Stejně si většina hostů bude všímat jen a pouze obyčejných doplňků a nikoliv zajímavých kousků nábytku, na které budete pyšní. Jestliže by vás barva čistě bílá omrzela, nebojte se zaplout třeba do vašeho obýváku s retro červeným křeslem, které udělá jistý ještě větší kontrast.

Retro styl ovládne vaši místnost tehdy, kdy na pohovku či do křesla dáte oblíbené vzorované polštáře. Mohou to být především puntíkové vzory, protože puntíky? To je přesně symbol toho pravého retra! Na noční stolky si dejte například klasické budíky, které nepříjemně cinkaly za vašeho dětství. Vyhněte se digitálním prvkům.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..