retro kousky

Retro kousky se vrací do módy! Máte je? Renovujte je!

Pokud si zajedete navštívit nějaký obchod s bytovými doplňky, nedýchne na vás moderní budoucnost, ale stylové kousky, které byste našli například v domově své babičky. Retro kousky se v poslední době vrací opravdu do módy – a jsou všude k dostání. Mimo to jsou taky i hodně žádané, protože takový retro styl dokáže udělat z interiéru naprosto nezapomenutelný interiér, z něhož bude zrak všem přecházet.

Mezi takové kousky se řadí hlavně oblíbená velká křesla – jsou to klasická retro křesla, která mají velké opěradlo a elegantní dřevěné nožičky. Najdete je dneska už všude, ale přesto se jen do málokteré domácnosti hodí. Jestliže svou domácnost nepřizpůsobíte svému křeslu, pak se do vaší domácnosti křeslo nezapadne tak, jak byste si představovali.

Máte nějaké staré kousky doma na půdě? Nechte je zrenovovat!

I když se vám kousky líbí, i když nikoliv, podívejte se nejdříve na svou půdu, protože mnohdy tam najdete přesně takové kousky, které jsou aktuálně stylové. Nejen křesla, ale také nejrůznější krabice, boxy, pletené koše, proutěné kufříky, staré kufry na cestování, lampy nebo cokoliv dalšího je dnes právě moderní a právě takové kousky jsou typické pro retro styl. Jestliže se nachází takové kousky v poměrně špatném stavu, pak se rozhodněte pro renovaci.

Pokud se vám takové kousky líbí, pak si renovované kousky samozřejmě ponecháte, jestli z nich však nejste nadšení, pak je po renovaci prodejte! A můžete si být jisti, že to nebude za malé peníze.

Retro kousky jako součásti designových kaváren

V dnešní době takové retro kousky (které jsou renovované i nerenovované) najdete v mnoha designových kavárnách. Takové kavárny jsou lidmi nejvíce navštěvovány – vždyť mnoho lidí miluje ten nádech retro stylu. Navíc jsou například taková křesla velice pohodlná, a pokud se kavárna do retro stylu sladí i svými číšníky a nádobím, pak to bude jedna z těch kaváren, která nebude mít o zákazníky nouzi.

Mnoho takových kaváren najdete v řadě českých městech, nejvíce se však vyskytují v Brně a v Praze.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..