Investly

Podfuk jménem Investly.cz – nenaleťte taky!

Dnešní svět investování je otevřen opravdu každému, ale jenom málokdo se v něm umí orientovat. Velice mnoho lidí naletí v tomto světě investic na internetové podvody, kterým je také portál Invsetly.cz. Takových portálů je habaděj, ale právě Investly.cz je v poslední době poměrně nerozsáhlejší. Denně na něj narazí celá řada lidí.

Pokud se ptáte, jak se vlastně taková podvodná stránka dostane k tolika lidem, tak za to může reklama. Reklamy právě na Investly.cz se šíří rychlostí blesku a jenom málokdo na tuto investiční skupinu nenarazí. Uvědomte si ale, že byste měli brát fakty v potaz a neměli byte se rozhodovat jenom díky zmiňovaným ziskům, které rozhodně nejsou tak pravdivé, jak se na první pohled zdají být.

Investly.cz je v poslední době taky hojně řešené téma na internetu. Mnoho lidí se s touto společností už setkalo, proto se nebojí sdílet své vlastní zkušenosti, díky kterým tak varují ostatní.

Jestliže jste se s ní setkali i vy a ještě nyní nechápete, co je na této společnosti tak špatné, pojďme si ty hlavní důvody zmínit.

Nesmyslně vysoké výdělky = podvod

Žádná společnost, která vám nabízí velice výhodné a hlavně hodně vysoké výdělky, není férová. Například u této společnosti se slibuje zisk až sedm či dvanáct procent měsíčně z vaší investice. Původní vklad je nejméně tisíc korun. Výdělky se slibují mnohdy až do výše třeba 70 tisíc korun.

Pokud se orientujete ve světě investic, pak moc dobře víte, že už dobré zvýhodnění je třeba dvě procenta ročně, ale sedm procent za měsíc? Hloupost!

Nenaleťte jako jiní

Jedná se jenom o pouhou pyramidovou hru. Je to jeden velký podvodný byznys, kterému do dnešního dne naletěla celá řada lidí. Nebuďte mezi nimi, buďte obezřetní a dejte si pozor, do jakých závazků se pouštíte. Svět investování je pro neznalé jedince vážně nebezpečný.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..