Rady, které nám brání jít si za sny

Rady, které nám brání jít si za sny

Jít si za svými sny – to by mělo být poselství každého člověka, které by si měl každý člověk splnit. Žijeme v době plné možností, proč možnost nevyužít? Dnes může každý studovat, dnes může každý uběhnout maraton, stejně tak může každý zachránit svět, pokud v to bude věřit a pokud si za svými sny půjde a aktivně na nich bude pracovat. Bohužel mnozí lidé nám naše sny zrovna nepřejí. Jsou to většinou ti, kteří si na své sny ani nesáhli, a tak nechtějí, aby si na sny sáhl ještě někdo jiný. Proto často slýcháme špatné rady, které nás mají od snů odradit. Víte, jaké špatné rady jsou lidem udělovány a které mají zabránit v tom, abychom si šli za svými sny? 

Špatné rady jsou bohužel hlavním důvodem, proč si nakonec za svými sny nejdeme. Člověk musí být opravdu tvrdohlavý a nesmí si špatné rady pouštět do hlavy, jinak to opravdu nikam nedotáhne. Špatné rady jsou často dávány od těch nejbližších, dostáváme je od kamarádů, dokonce od rodiny. Pojďme si zmínit několik špatných rad, které nám měly znemožnit honbu za tím, čemu věříme a co chceme dělat.  

Je třeba počkat na správný čas 

Jenže správný čas neexistuje. Vhodný čas pro plnění svých snů je právě nyní, pokud budeme stále čekat na správný čas, se svými sny budeme zanedlouho pohřbeni. Proto nečekejte a plňte si své sny nyní, na tuto radu odvěťte tak, že zkrátka správný čas nikdy nepřijde.  

Není na to čas 

To je další rada, kterou vám lidé dávají nebo kterou si často dáváte sami sobě. Čas by byl, jen nejste schopni opustit svou komfortní zónu. Nikdo není nikdy tak vytížen, aby si nenašel chvilku na honbu za svými sny. Třeba jen místo sledování sociálních sítí můžete na svých snech pracovat.  

Jsi moc mladý, moc starý 

Věk je jenom číslo. Pokud mu nedáváte význam, tak je zcela nepodstatný. I v šedesáti letech se může rozjet byznys, i v devatenácti letech se můžete stát kosmonautem. Zkrátka je to jen na vás, ignorujte ty, kteří říkají, že na to nemáte vhodný věk. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..