pribehy

Příběhy, které ukazují, že se člověk nemá nikdy vzdávat

Pakliže se rozhodnete zamířit do světa podnikání, rozhodně budete potřebovat mít vždy po ruce nějaké motivační citáty, které vás vždy nakopnou, když se budete cítit osamělí. Přece jenom je podnikání běh na dlouhou trať a ne vždycky budete tolik nadšení do vašeho podnikání, jak si myslíte. Jednou přijdou krušné chvilky, během kterých se rozhodnete seknout s celým vaším podnikáním, protože si budete myslet, že nemůžete z daných zákoutí vylézt. Ovšem to tak není. Pokud se někdy budete cítit naprosto demotivovaní, rozhodně byste se měli nechat inspirovat od řady lidí, kteří se dnes můžou nebo kteří se mohli pyšnit titulem „úspěšný“.

Ukázkovým příkladem je především Walt Disney, který se musel potkávat s řadou nesmyslných odmítnutí, které ho ovšem udělaly pouze silnějším. Jeho vzdělání stálo za starou belu, nepyšnil se zrovna nějakým titulem před jménem. Jeho nápady mu opravdu dlouho všichni odmítali, až nakonec se konečně dočkal své slávy a úspěchu, který mu zůstal dodnes. Ovšem není to jen Walt Disney, který je skvělým motivačním příběhem pro podnikatele, kteří chtějí svou dráhu zrušit zbytečně. Nechte se inspirovat i řadou jiných inspirujících lidí, kteří vás rozhodně nakopnou.

• Nick Vajicic

Jistě tohoto muže poznáte, pakliže byste ho viděli na fotografii. Je proslulý zejména tím, že nemá ani dolní, ani horní končetiny, ovšem i přesto funguje jako běžný člověk. Jeho život se mu v jednom okamžiku naprosto zhroutil. Myslel si, že smrt je to nejlepší řešení, ale potom se ihned vzchopil a začal žít život tak, jak si ho vždycky přál žít. Nyní má řadu inspirativních přednášek, které vhání slzy do očí a dokážou motivovat natolik, abyste i vy pochopili a snažili se žít naplno, protože každý den může přijít něco, co nadobro změní váš život.

• Andrea Bocelli

Úspěch se však dá dosáhnout i jinými způsoby, než například pouze pomocí peněz. To je příklad konkrétně Andrea, kterého dnes celý svět zná jako populárního zpěváka, který nevidí. Jeho zpěv je však tak nádherný, že se ihned zapsal k těm nejlepším zpěvákům všech dob. Tady je opět jeden příklad, že i když se s vámi život nemazlí, vždy je možné ho prožít naplno a se vší parádou.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..