podnikejte se sladkostmi

Podnikejte s dobrotami!

Dobroty jsou obecný pojem. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí hlavně cukrovinky, v podobě bonbonů nebo lízátek. Jenže dobroty jsou obecně všechny sladké i slané věci, kterých bychom se mohli ujíst. Dneska se poměrně často rozjíždí celá řada podniků, které se zabývají prodejem různých druhů dobrot – a tak nyní začala podnikat i sýrárna. Ta však nenabízí klasické sladkosti tak, jak je známe, ale trochu jinak. Nabízí širokou škálu dobrot, která je určena hlavně pro všechny mlsné jazýčky.

Jedná se o síť Boutique Gurmán. Tato sýrárna hlásá, že může vzniknout naprosto na každém rohu! Což je pravda. Tato sýrárna aktuálně shání franšízanty. Slibuje návratnost investic do půl milionu za dva roky.

Jak velká je nabídka dobrot?

Tato síť se zabývá prodejem různých delikates, mezi které se řadí například lanýže, paštiky, dýňové oleje nebo třeba tradiční medové dorty Marlenka. Nabídka je však samozřejmě mnohem širší, my vypíchli jenom to nejlepší, na co se můžete těšit.

Není sýrárna jako sýrárna – už dávno není sýrárna jenom o sýru, tím si můžete být jisti.

V čem tkví toto úspěšné podnikání?

Společnost Boutique Gurmán je dneska poměrně úspěšnou franšízovou firmou. Otázkou však je, proč je vlastně firma tak úspěšná? Podle majitelů společnosti úspěch tkví hlavně ve schopnosti udržovat kvalitu produktů, které běžně nejsou jen tak k dostání. Je pravda, že jejich nabídka je opravdu široká a nabízí takové věci, které vážně jen tak někde neseženete.

Tato strategie se společnosti poměrně osvědčuje.

Něco o společnosti:

Tato společnost se zabývá prodejem sýrů už deset let. Nyní se tato síť skládá už z více jak pětadvaceti obchodů. Nejvíce se angažuje v České republice a na Slovensku, taky v Polsku a plánem do budoucna je rozšířit se až do Chorvatska a začít spolupracovat s tamními výrobci.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..