Podnikejte bezpečně

Podnikejte bezpečně a neplaťte nic navíc

Podnikání je poměrně riskantní záležitost. Jedna jediná kontrola ze státní správy a podnikatel může zkrachovat. Je proto třeba, aby se podnikalo bezpečně, a to tak, že se nejdříve vyřeší bezpečnost práce a požární ochrana, tedy takzvané BOZP a PO. Pokud totiž tyto dvě oblasti vyřešené nejsou, kontrola ze státní správy uděluje pokuty, které však nejsou jen v řádech několika tisíců korun, ale mohou se vyšplhat až do několika stovek tisíc korun, což podnikatel pocítí a mnohé z nich to může přivést na mizinu. Abyste se vyhnuli zbytečnému placení pokuty a případnému krachu společnosti, raději využijte služeb firmy, která se na BOZP a PO specializuje.

Kupodivu firem, které se na bezpečnost práce a požární ochranu zaměřují, je mnoho. Pro každého podnikatele, který podobnou firmu shání, je až překvapením, z jakého množství firem si může vybírat. Abyste se však nebrodili seznamem firem dlouho, přinášíme tip.

Vyberte si prosperující společnost

Tím tipem je firma Extéria, která na trhu působí už dlouhá léta. Za tu dobu se z firmy stala prosperující společnost, která je dnes označována za největší síť poradenských kanceláří BOZP a PO na území České republiky. Firma však pronikla i do zahraničí, konkrétně na Slovensko.

Extéria je známá především svými nízkými cenami, které v žádném případě nedopadají na kvalitu služeb. Služby jsou stále vykonávány kvalitně, s profesionálním přístupem. Mezi služby se řadí například zpracování dokumentace týkající se BOZP a PO, dále aktualizace dokumentace, samozřejmě také kontrola pracoviště dle Zákoníku práce.

Jak hodnotí firmu klienti

Při výběru firmy, do jejíž rukou se vložíte, určitě budete dbát i na názory ostatních. Firmu Extéria hodnotí klienti velice kladně, to ostatně potvrzují i recenze a reference na internetu, kterých jsou stovky. Vyzdvihuje se zejména nízká cena, kvalitní služby, profesionální přístup, dále také skvělá telefonická podpora a velké množství poboček, které jsou rozprostřeny různě po republice.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..