podnikání

Podnikání je plné stresu, proto proti němu bojujte

Pustit se do světa podnikání, to není jenom tak. Mnoho lidí si myslí, že je to opravdu sladký med, který si podnikatelé naprosto užívají, protože najednou lusknutím prstů mají peněz a peněz a jejcih volný čas tráví někde na Bahamách u moře. Ovšem k takovému stavu, kterého samozřejmě mohou podnikatelé dosáhnout, stojí hromada práce. Ovšem nejen práce, ale také obrovské množství trpělivosti, dále je za tím taky vytrvalost a mimo jiné i obrovské odhodlání a chuť riskovat, protože bez riskování nemůžeme docílit v podnikání takových velkých výsledků, po nichž toužíme.

Je nutné si uvědomit, že nás během podnikání mohou navštívit i chvíle, kdy se budeme cítit naprosto na dně, kdy si budeme myslet, že by bylo nejlepší s podnikáním skoncovat. Jenže takové stresové situace nás nesmí položit na záda, proto proti nim bojujme, a to zdravou cestou – pomocí několika potravin, které jsou naprosto antistresové a díky kterým si i v podnikání při těch nejhorších situacích zachováme chladnou hlavu.

Jaké potraviny úspěšně bojují proti stresu?

Mezi takové potraviny se řadí zejména borůvky, dále také hořká čokoláda, losos nebo dokonce avokádo. Každé tyto potraviny v sobě mají něco, čím úspěšně bojují proti stresu. Tak třeba borůvky –obsahují mnoho antioxidantů, proto jsou někdy označovány jako nezdravější jídlo na světě. Obsahují také vitamin C a mangan. Jsou známé však především tím, že pomáhají se stavbou kostí, ale hlavně se díky nim dočkáme značného snížení stresu v těle. Co se týče hořké čokolády, tak ta pomáhá na nervy snad každému z nás. Obsahuje také mnoho antioxidantů, které úspěšně snižují stres, ale také i krevní tlak. A avokádo – to je jedna z nejlepších potravin, která rychlostí blesku dokáže snížit stresovou hladinu v těle. Pulzuje s našimi hormony, které regulují naši náladu, spánek a také chuť.

Napsat komentář