zelenina

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalita potravin v českých supermarketech je taková, jakou umožňují naše zákony a složitá legislavita. Na kvalitě potravin, čerstvosti ovoce a zeleniny ale opravdu záleží, důležitá není jen cena.

Cena se na kvalitní potravině zákonitě odrazit nějak musí. Přesto je možnost, jak se dostat ke kvalitě za rozumnou cenu. Vysokou kvalitu a čerstvost vám zajistí třeba váš specializovaný dodavatel ovoce a zeleniny. Tak může i každý běžný člověk jíst kvalitně a zdravě. Čerstvost a kvalita potravin, zejména ovoce a zeleniny, se odrazí i na kvalitě a chuti pokrmů, které si dáte v restauraci.

Vsaďte na velkoobchod ovoce a zeleniny

Farmářské trhy a podobný fenomén, kterým jsou bio potraviny, nejsou vždy zárukou vysoké kvality a čerstvosti. Mnohdy jde o takový malý podvod. Farmářské trhy nijak změní situaci v českém potravinářství. Běžně se potraviny produkují na farmách. Pokud neznáte přímo toho, kdo daný produkt vypěstoval, není o záruku. Velkoobchod s ovocem a zeleninou, který se specializuje na tyto produkty, si pečlivě hlídá kvalitu a čerstvost těchto potravin.

Kvalitní jídlo v restauraci

Jak poznat, že je jídlo, které jíme v restauraci, skutečně kvalitní? Dobré věci lze poznat. Na mnoha místech se na čerstvost surovin dbá a gastronomie má dobrou kulturu a tradici. Chuť a žaludek vám napoví. Z čerstvého ovoce a zeleniny pokrmy chutnají mnohem lépe. Při výběru surovin dbejte, aby zelenina a ovoce nebyly proleželé a zvadlé. Má také pěkně vonět. Koupě kvalitních potravin je záležitostí dobrého výběru dodavatele a specializovaných velkoprodejců.

Kvalitní produkty

Zelenina, ovoce, různé druhy čerstvých bylinek, hub, exotických plodů, krájeného ovoce a zeleniny i čerstvých šťáv si můžete nechat vozit i pravidelně. Právě krájené ovoce, zeleninové saláty a šťávy využívají gastronomické provozy ve velké míře. Vozí se i na mnoho pracovišť ve formě benefitů. Jde o zboží pro restaurace i běžné zákazníky. Velkoobchod Gastrofresh.cz se zabývá rozvozem kvalitních a čerstvých produktů do mnoha restaurací, hotelů, jídelen i cateringových společností, kterým se hodí loupaná a balená zelenina.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..