it prace

Chceš změnit práci a zajímáš se zároveň o IT?

Po změně práce touží nejeden z nás. Pokud se do této skupiny řadíš, neváhej a práci změň právě nyní. Nikdy totiž nebylo tolik příležitostí! Přece jen v České republice vládne zaměstnanecká krize, zaměstnavatelé si kradou zaměstnance mezi sebou, předbíhají se v nabízených benefitech. Nejvíce se aktuálně hledají ajťáci, tedy machři v oboru informační technologie. Že tě tento obor baví, zajímáš se o něj a patříš dokonce mezi “machry” v oboru? Máme pro tebe skvělý tip! Co se stát členem týmu firmy U&SLUNO?

Že nevíš, proč by ses měl stát součástí právě našeho týmu U&SLUNO? Nevíš, proč poslat životopis právě do této dynamické a rychle se rozvíjející firmy? Důvodů je několik.

Nehleď na nulové zkušenosti a #joinus

Sice potřebujeme profesionála v oboru, ale je pro nás také důležitá chuť pracovat. Od tebe očekáváme i zájem a chuť se učit novým věcem, protože to je největší hnací motor. Na oplátku ti nabídneme pružnou pracovní dobu, získáš hromadu cenných zkušeností, mimo jiné se staneš součástí skvělého týmu, v němž se k sobě lidé chovají hezky a pomáhají si.

Aktuálně máme volná místa, obsadíš pozici specialisty softwarových aplikací, staneš se programátorem nebo snad konzultantem? Nebo to zkusíš na pozici e-commerce specialisty? To necháme na tobě, jen neváhej a JoinUs.

O nás

Abys byl v obraze, je třeba se ti trochu představit. Jsme softwarová a také konzultační firma, neustále hledáme inovativní řešení, která mají přidanou hodnotu. Podporujeme obchod, baví nás.

Možná tě taky zajímá, s jakými technologiemi pracujeme. Pracujeme například s technologiemi, jako je JAVA, SQL nebo také PHP.

Důležité je také zmínit, že firma sídlí v Ostravě, ale nemusíš být z Ostravy nebo z Moravskoslezského kraje, aby ses stal naší součástí. Je zde totiž možnost domluvit se na home office.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..