it prace

Chceš změnit práci a zajímáš se zároveň o IT?

Po změně práce touží nejeden z nás. Pokud se do této skupiny řadíš, neváhej a práci změň právě nyní. Nikdy totiž nebylo tolik příležitostí! Přece jen v České republice vládne zaměstnanecká krize, zaměstnavatelé si kradou zaměstnance mezi sebou, předbíhají se v nabízených benefitech. Nejvíce se aktuálně hledají ajťáci, tedy machři v oboru informační technologie. Že tě tento obor baví, zajímáš se o něj a patříš dokonce mezi “machry” v oboru? Máme pro tebe skvělý tip! Co se stát členem týmu firmy U&SLUNO?

Že nevíš, proč by ses měl stát součástí právě našeho týmu U&SLUNO? Nevíš, proč poslat životopis právě do této dynamické a rychle se rozvíjející firmy? Důvodů je několik.

Nehleď na nulové zkušenosti a #joinus

Sice potřebujeme profesionála v oboru, ale je pro nás také důležitá chuť pracovat. Od tebe očekáváme i zájem a chuť se učit novým věcem, protože to je největší hnací motor. Na oplátku ti nabídneme pružnou pracovní dobu, získáš hromadu cenných zkušeností, mimo jiné se staneš součástí skvělého týmu, v němž se k sobě lidé chovají hezky a pomáhají si.

Aktuálně máme volná místa, obsadíš pozici specialisty softwarových aplikací, staneš se programátorem nebo snad konzultantem? Nebo to zkusíš na pozici e-commerce specialisty? To necháme na tobě, jen neváhej a JoinUs.

O nás

Abys byl v obraze, je třeba se ti trochu představit. Jsme softwarová a také konzultační firma, neustále hledáme inovativní řešení, která mají přidanou hodnotu. Podporujeme obchod, baví nás.

Možná tě taky zajímá, s jakými technologiemi pracujeme. Pracujeme například s technologiemi, jako je JAVA, SQL nebo také PHP.

Důležité je také zmínit, že firma sídlí v Ostravě, ale nemusíš být z Ostravy nebo z Moravskoslezského kraje, aby ses stal naší součástí. Je zde totiž možnost domluvit se na home office.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.