Hluboká

Pijte Hlubokou plnými doušky

Díky tomu, že se nám konečně ukázalo léto, se můžeme těšit na to, že třeba víkendy můžeme trávit jinde, než například doma nebo v práci. Víkendy bychom měli trávit s rodinou nebo s přáteli či s partnery, protože právě to je takový volný čas, abychom si užívali svět kolem nás. Není se čemu divit, když se řada lidí vydává o víkendech na výlety, aby poznala zase kousek toho českého ráje, který nám naše země nabízí.

Mezi rodinami jsou nejoblíbenější zejména zoologické zahrady, které v sobě nesou dobrodružství na celý den. Pro také výlety se však rozhodují i zamilované páry, které si chtějí tu svou oblíbenou procházku nějak zpříjemnit, a proč ne tedy zajímavými druhy zvířat? Mezi další oblíbené trávení času se v poslední době staly také únikové hry, protože právě ony jsou to nejlepší využití tehdy, kdy třeba neustále prší. Jenže když je krásně, tak se netoulejte nikde v místnostech, z nichž budete chtít uniknout, ale zaměřte se především na takové výlety, které jsou plné poznání. Zamiřte na hrady a zámky.

Hluboká nad Vltavou je oblíbená zastávka

Pokud byste plánovali jen na výlet někam na známé hrady a zámky, rozhodně byste měli zavítat na Hlubokou, což je výlet na celý den, protože se můžete těšit na unikátní zámek, ale také na zoologickou zahradu, kterou také v Hluboké najdete. Je to tedy opravdu výlet na celý den, který si unikátně rozpůlíte třeba dobrým obědem někde v blízké restauraci.

Zámek Hluboká je velmi krásný a prohlídka stojí rozhodně za to, protože právě prohlídka vám nabídne zajímavé historické fakty, které vám určitě nedají v noci spát. Prohlídka jako taková je sama o sobě za přijatelnou cenu a za ta fakta rozhodně stojí. Zaujaté budou i děti, pokud byste tedy cestovali přímo s nimi. Nejvíce je však bude bavit již zmiňovaná zoo, která je přece jenom něco víc pro jejich očka.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..