Hluboká

Pijte Hlubokou plnými doušky

Díky tomu, že se nám konečně ukázalo léto, se můžeme těšit na to, že třeba víkendy můžeme trávit jinde, než například doma nebo v práci. Víkendy bychom měli trávit s rodinou nebo s přáteli či s partnery, protože právě to je takový volný čas, abychom si užívali svět kolem nás. Není se čemu divit, když se řada lidí vydává o víkendech na výlety, aby poznala zase kousek toho českého ráje, který nám naše země nabízí.

Mezi rodinami jsou nejoblíbenější zejména zoologické zahrady, které v sobě nesou dobrodružství na celý den. Pro také výlety se však rozhodují i zamilované páry, které si chtějí tu svou oblíbenou procházku nějak zpříjemnit, a proč ne tedy zajímavými druhy zvířat? Mezi další oblíbené trávení času se v poslední době staly také únikové hry, protože právě ony jsou to nejlepší využití tehdy, kdy třeba neustále prší. Jenže když je krásně, tak se netoulejte nikde v místnostech, z nichž budete chtít uniknout, ale zaměřte se především na takové výlety, které jsou plné poznání. Zamiřte na hrady a zámky.

Hluboká nad Vltavou je oblíbená zastávka

Pokud byste plánovali jen na výlet někam na známé hrady a zámky, rozhodně byste měli zavítat na Hlubokou, což je výlet na celý den, protože se můžete těšit na unikátní zámek, ale také na zoologickou zahradu, kterou také v Hluboké najdete. Je to tedy opravdu výlet na celý den, který si unikátně rozpůlíte třeba dobrým obědem někde v blízké restauraci.

Zámek Hluboká je velmi krásný a prohlídka stojí rozhodně za to, protože právě prohlídka vám nabídne zajímavé historické fakty, které vám určitě nedají v noci spát. Prohlídka jako taková je sama o sobě za přijatelnou cenu a za ta fakta rozhodně stojí. Zaujaté budou i děti, pokud byste tedy cestovali přímo s nimi. Nejvíce je však bude bavit již zmiňovaná zoo, která je přece jenom něco víc pro jejich očka.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.