petice-filmu

Pětice motivačních filmů, která dokáže nakopnout. Už jste je viděli?

I nejbohatší lidé potřebují občas takzvaně “nakopnout”. Stává se to každému podnikateli, že přijde do situace, kdy neví, jak dál, jak pokračovat či jestli vůbec pokračovat. Každý úspěšný musí o sobě někdy pochybovat, následně po překonání pochybností uspěje a zvítězí. Je to prosté, logické a už zkrátka dané. Proto pokud se budete cítit na dně, pokud budete potřebovat motivovat, podívejte se na jeden z pětice níže uvedených filmů, které v sobě mají cosi, co dokáže motivovat na dlouhé měsíce.

Mnozí lidé v době, kdy potřebují motivovat, chodí na motivační přednášky úspěšnějších lidí. Někdo čte knihy, jiný však nemá čas na nic jiného než na sledování filmu. Jaké filmy nás tedy dokážou motivovat natolik, že se odrazíme ode dna?

1) Blafuj jako Beckham

Pokud milujete sport, tento film je přímo pro vás. Filmový snímek “Blafuj jako Beckham” povídá o osmnáctileté slečně, která miluje fotbal, touží v něm uspět, ovšem rodina je překážkou, kterou musí překonat. Film upozorňuje na to, že když po něčem opravdu toužíme, když něco chceme, nikdy, nikdy bychom se neměli vzdávat. Když se o to budeme snažit, dosáhneme to.

2) Rocky

Klasika v podobě Rockyho. Typický film o tom, že se nic nesmí vzdávat, i když to vypadá, že boj je dopředu prohraný. Konec vždy může být jiný, než jaké jsou předsudky a předpoklady. Je nutné vždy věřit a snažit se uspět, ono to tak bude.

3) Pelé: Zrození legendy

Opět další filmový snímek z fotbalového prostředí. Fotbalisti jsou zkrátka velkými motivacemi. Snímek “Pelé: Zrození legendy” mluví o životě známého fotbalisty Pelého. Jedná se o velmi zajímavě zpracovaný snímek, který poukazuje na to, že jen z deseti procent bývá úspěch o talentu, zbylých devadesát procent je jen tvrdá dřina.

4) Štěstí na dosah

Will Smith snad nehraje ve snímcích, které by nebyly motivační. Největší motivaci přináší snímek “Štěstí na dosah”, který pojednává o lásce otce a syna a o tom, že v životě bychom se neustále měli snažit něco dosáhnout.

5) Yes Man

Kdo by neznal filmový snímek “Yes Man” v čele s fantastickým Jimem Carreym. Odpovídat na všechno “ano” přivede hlavního hrdinu do zajímavých životních situací. A odkaz filmu? Nesmíme se bát nových příležitostí, nesmíme se bát změn, protože často ony jsou bránou k úspěchu.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.