jeff-bezos

I Jeff Bezos se řídí motivačními citáty. Jaký je jeho nejoblíbenější?

Jeff Bezos – muž, který sebral žezlo Billu Gatesovi a stal se tak nejbohatším člověkem planety. Jeho jmění je vysoké, mnozí lidé o takové sum na bankovním kontu sní, ovšem i on si ke svému jmění musel vyšlapat svou cestu. Vždyť za každým úspěchem stojí léta dřiny, nikomu nespadne bohatství do klína, pokud tedy nejste dětmi bohatých majitelů firem. Jeff Bezos stejně jako jiní úspěšní si ke svému jmění došel sám. Pomohl mu s tím motivační citát na ledničce, který vizí na ledničce doposud.

V Česku si na ledničky dáváme magnety, v Americe dávají přednost motivačním citátům, které jim nastartují nový den. I Jeff Bezos má takový, na který nedá dopustit.

Citát na ledničce nejbohatšího muže světa

“Smát se je často moc, získat úctu inteligentních lidí, získat náklonnost dětí, zasloužit si uznání čestných kritiků, snést zradu falešných přátel, ocenit krásu, zanechat po sobě trošku lepší svět, ať už v podobě zdravého dítěte, chodníku nebo v podobě vyřešeného sociálního problému. Vědět, že se aspoň jednomu člověku bude dýchat lépe, jelikož jsme žili. To je úspěch, to znamená uspět.”

O Jeffu Bezosovi

Jak jsme zmínili, Jeff Bezos je v současné době nejbohatším mužem planety. Po dlouhých letech vyměnil na postu Billa Gatese, který se držel prvního místa zuby, nehty. Jeff Bezos přišel ke svému postu díky masivnímu úspěchu společnosti Amazon, a to vloni během Černého pátku (neboli Black Friday). I když získal fantastický post a je označován za nejbohatšího muže planety, stejně nelelkuje, ale naopak rozvíjí svou společnost a dál investuje. Nedávno se stal majitelem online lékárny, kterou můžeme znát pod názvem “PillPack”.

Známý magazín Forbes zjistili jeho jmění. Odhaduje se na více jak 143 miliard amerických dolarů. Bill Gates se bude muset snažit, pokud bude chtít opět získat první místo žebříčku nejbohatších lidí světa zpět.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..