Nejluxusnější hotely světa

Pět nejluxusnějších hotelů na světě, které navštěvují nejbohatší

Přemýšlíte, kde strávíte svou letní dovolenou? Ať už se rozhodnete ji strávit kdekoliv, doporučujeme ji strávit v těch nejluxusnějších hotelích světa, ať to stojí, co to stojí. Přece jenom velká dovolená bývá v roce jenom jedenkrát, proto si ji užijte se vším všudy. Zaměřte se zejména na takové destinace, v nichž najdete ty nejkrásnější a nejluxusnější hotely na světě, jež obývají ti, kteří se řadí mezi nejbohatší na světě. Víte, jaké hotely se řadí mezi ně?

Ještě donedávna se nevědělo o hotelích, kde se ubytovávají ti nejbohatší. Nyní však společnost New World Wealth přišla s identifikací hotelů, které pravidelně využívají ke svému pobytu ti nejbohatší lidé na světě. Podle průzkumů se stále více těší obrovské popularitě, každým rokem se vyhledávají víc a víc.

Hotel Beverly Hills

Jeden z nejznámějších hotelů vůbec je hotel v Los Angeles – takzvaný Hotel Beverly Hills. Tento hotel je velice drahý, ale samozřejmě se to dalo očekávat. Platí se zde 2600 USD za jednu jedinou noc, která se však stane nezapomenutelnou. Bazény jsou zde obklopeny palmami, voda čirá a luxus na té nejvyšší úrovni.

Hotel de Paris

I v Monaku najdete skutečně krásné hotely. Hotel, který nepřehlédnete a který se vám zapíše do paměti nejen fíky cifře, kterou zde zaplatíte, je Hotel de Paris, kde zaplatíte za jednu noc 1104 USD. Je to tedy podstatně levnější než předešlý hotel, ovšem stále je to obrovská suma.

Ritz Paris

Zatím tím nejdražším hotelem v našem seznamu je hotel Ritz Paris, který najdete v Paříži. Je to doslova královský hotel s nádhernými luxusními apartmány. Noc zde však vyjde na 3029 USD.

Breakers

Pokud se na své dovolené chcete cítit jako ve snu, zamiřte do hotelu Breakers na Floridě. Právě v tomto hotelu se budete cítit jako ve skvělé telenovele. Luxus se zde však platí. Cena hotelu za noc se pohybuje kolem 2585 USD.

Plaza Hotel

Kolem Hotelu Plaza se v současné době točí mnoho médií. Je to z toho důvodu, že se má opět prodávat, a tak není zcela jasné, jaká bude budoucnost hotelu. Zatím se zde za noc platí 1356 USD, což je na tak vyhlášený hotel poměrně nízká suma.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.