Úspěšní lidé

Tři silné příběhy: Narodili se chudí, dnes je zná celý svět

Miliardářem se může stát každý z nás. Nezáleží na tom, v jakých poměrech vyrůstáme. Jistě, pokud se narodíte do bohaté rodiny, v níž otec je podnikatelem, je pravděpodobné, že se vám podaří zdědit firmu a obrovské jmění vám přistane přímo pod nos. Pokud jste se však narodili do průměrně vydělávající rodiny nebo rovnou do chudé rodiny, nemusíte věšet hlavu. Takovým lidem totiž osud naděluje mnohem více. Stačí, když na sobě budete neustále pracovat. Jmění bude poté jen jakýmsi bonusem, který samozřejmě oceníte.

Své o tom ví i dnes velice úspěšní a světoznámí lidé, kteří se sice narodili do chudých poměrů, to je však nezastavilo a stali se úspěšnými lidmi, kteří se svým stavem bankovního konta mohou jenom pyšnit. Přinášíme vám tři příběhy, z nichž se můžete inspirovat a díky nimž můžete být úspěšní.

Won Chang

Jednoduché to neměl například zakladatel společnosti Forever21, Kdy se přestěhoval do Ameriky, musel pracoval ve třech zaměstnáních současně, aby si vydělal potřebné peníze. Až o tři roky později si otevřel svůj první obchod a dočkal se nevídaného úspěchu. Nyní vlastní obrovské impérium, které je složeno ze 480 obchodů s ročním obratem tři miliardy dolarů.

John Paul DeJoria

Tento muž je známý tím, že si vydělával už jako malý chlapec, protože chtěl pomoct své rodině, která se potápěla ve finanční tísni. Ve dvaadvaceti letech ho opustila žena a zůstal se svým dvouročním synem sám. Díky půjčce založil firmu, která mu dnes vydělává obrovské peníze. Jeho konto dnes oplývá skoro třemi a půl miliardami dolarů.

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey nemusíme nikomu představovat. Jedná se o ženu, kterou odmítli v televizích, protože prý nebyla pro televizi dost dobrá. Dnes má tu nejsledovanější show v Americe (show nazvanou „The Oprah Winfrey Show“) a její konto plní skoro tři miliardy dolarů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..