nejvlivnější lidi

Kdo patří do žebříčku nejvlivnějších Čechů na internetu?

Jestliže si kupujete časopis Forbes, rozhodně vám neunikl nový žebříček nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Pokud jste toto vydání propásli, pojďme si zmínit ty nejzajímavější lidi, kteří nás dnes a denně pomocí internetu ovlivňují. Někteří jsou vážně překvapiví a někteří jsou doslova skokany roku v tomto oblíbeném žebříčku.

Na sociálních sítích dnes a denně trávíme opravdu hodně času. Podle průzkumů se jedná dokonce o tři hodiny celkově, které jsme během běžného pracovního dne ochotni strávit na Facebooku nebo třeba na Instagramu či Twitteru. Už to není oblíbená činnost jenom teenagerů, ale také už běžných, pracujících dospělých, kteří zkrátka chtějí se přiblížit trochu tomu světu mladistvých.

Žebříček nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích je většinou plný youtuberů, ale jelikož Youtube dnes zažívá krizi, trochu se tento žebříček pozměnil. V časopisu Forbes, který mimochodem nyní slaví sto let, je právě toto srovnávání velice populární, proto si ho pojďme trochu přiblížit.

Světová jednička jedničkou i na sociálních sítích!

Tenistka Petra Kvitová, která ještě donedávna byla světovou jedničkou v tenisu, se stala také jedničkou v tomto žebříčku na sociálních sítích. Na sociálních sítích ji sleduje skoro 300 tisíc lidí. Samozřejmě, není to tolik, kolik má třeba youtuberka ShopaholicNicol, ale  opravdu je právě nyní tou nejvlivnější Češkou na sociálních sítích.

Sportovců je v žebříčku ale víc!

Pokud bychom měli zůstat ještě u tenisu, pak se na devatenácté pozici usadil i Tomáš Berdych. Sportovců je ale v tomto žebříčku mnohem více. Například oblíbený hokejista Jaromír Jágr se také dostal do první padesátky, kdy skončil na 42. místě. Oproti loňskému roku si ale celkem pohoršil, ovšem to je možná proto, že teď se o něm tolik nemluví jako vloni.

I na zpěváky se nezapomíná

Samozřejmě je tento žebříček plný i zpěváků. Těsně pod padesátou pozicí se uchytila Ewa Farna, která je aktuálně čerstvě vdaná. Marta Jandová je na 43. pozici, Ben Cristovao dokonce na šestnácté pozici.

A kdo je největším skokanem roku?

Možná byste si mysleli, že největším skokanem roku bude Leoš Mareš, který je na Instagramu jako doma, ale ten kupodivu obsadil až dvanáctou příčku. Skokanem roku se stal Kazma, tedy Kamil Bartošek, který se vyhoupl na osmou pozici, a to hlavně díky svému nedávnému dílu OMS – Prostřeno!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..