pont market

Pont Market chystá velké změny – co se bude dít?

Prostřednictvím franchisingu dneska podniká každá velká společnost. Ani Pont Market není výjimkou. Dneska se právě konkrétně Pont Market rozjíždí a rozšiřuje pomocí franchisingu obrovskou rychlostí. Nyní se dokonce chystá řada změn, aby se přilákala nová vlna zákazníků. Zákazníci přece milují změny, proto právě tato síť obchodů s potravinami rozhodně není výjimkou.

Celý tento název by se dal nazvat „byznys na městských tepnách“. Velká síť obchodů s potravinami Pont Market totiž chystá rozsáhlou rekonstrukci, která se dotkne hlavně pražských městských částí. Rekonstrukce budou probíhat hlavně na Masarykově nádraží v Praze, kde dojde k celkové modernizaci loga a hlavně se změní celý design těchto prodejen.

Samozřejmě to není to jediné, co se bude v současné době v této obchodní síti dít.

Jaké jsou další novinky?

Mezi další novinky se řadí hlavně nová pobočka, která se nyní otevřela v Náchodě. V blízké době by se ale měla otevřít ještě jedna prodejna, a to konkrétně v Českých Budějovicích. Do konce roku se ale počítá s dalšími třemi novými obchody, ale teď je na prvním místě hlavně již zmiňovaná rekonstrukce celé této velké prodejní sítě.

Díky budoucí rekonstrukci a modernizaci by mělo být nakupování pro zákazníky opět o něco rychlejší, pohodlnější a hlavně zase trochu výjimečnější. Na pulty přibudou nové potraviny, tudíž nabídka se zase o něco rozroste.

Chcete se stát franšízantem?

I když je aktuálně v plánu rekonstrukce, již jsme zmiňovali, že se taky chce společnost rozrůst o další prodejny. Proto se neustále hledají vhodní kandidáti a adepti na franšízanta, s nímž by uzavřeli smlouvu. Podle ředitelů by se mělo jednat o člověka, který má zkušenost s maloobchodem. Co se týče té finanční částky, milion korun je bohužel nutností. Jedná se však o minimální částku – čím více, tím líp.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..