oxalis

Oxalis se rozjíždí – míří do USA i Kanady!

Franchising byl v poslední době nepochopený systém podnikání, ale nyní jeho popularita nezná mezí! Mnoho podnikatelů se pouští raději do podnikání, kdy mohou vystoupit na trh s už dávno zaběhnutou značkou. Vyhnou se tak krušným začátkům, které pro ně nebudou tak těžké, protože už své věrné zákazníky dávno budou mít. Ostatně je nutné zmínit, že podnikání pomocí franchisingu někdy vykazuje opravdu velmi vysoký kapitál, který se pojí se zaplacením licenčních smluv a mnohdy také vybavení. Záleží však také na tom, do jak významné značky se rozhodnete pustit. Přece jenom některé méně známé značky nevykazují tak velký kapitál.

Nicméně franchising se tedy stává čím dál více populární a jde to vidět především na stále rozšiřujících se firmách, které se do franšízových řetězců pouští. Už se do tohoto systému podnikání nepouští jenom zahraniční firmy, ale také i ty české. Pokud bychom to však měli shrnout a říct si nějaký posun, který je teď v plánu u nějaké společnosti, která je zapojena do franšízových systémů, zmíníme si rozhodně firmu Oxalis. Ta totiž míří do Spojených států amerických a také do Kanady!

Rozvoj firmy Oxalis:

Firma Oxalis se zabývá prodejem káv a čajů stejnojmenné značky. Poslední pobočky se otevřely v České republice, a to konkrétně v Táboře, dále také v Přerově, v Ústí nad Labem nebo také v Jablonci nad Nisou. Do konce roku přibude dokonce ještě i Znojmo. Mimo pětašedesáti prodejen, které najdeme rozprostřené na území České republiky, se může tato společnost pyšnit i čtyřmi vlastními prodejnami v Bratislavě. Nyní však plánují razantní krok, a to zaujmout Spojené státy americké a Kanadu!

Letos do svého portfolia tato firma připsala například Francii a Indii, kde zaznamenala opravdový úspěch. Proto se není čemu divit, když se firma rozhodla zapůsobit i na americké obyvatele. Kdo ví, jak dlouho se však budou konat přípravy. Například přípravy na expanzi do Indie zabraly více jak rok.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..