Online faktury

Online faktury: Elegantní a efektivní řešení pro každou firmu

Pracujete na živnost nebo vlastníte nějakou firmu? Pokud je vaše odpověď kladná, jistě víte, že s podnikáním souvisí nejen spousta práce, ale i nezbytnost vystavování faktur. Potvrzení o platbách jsou dána zákonem a musí mít správné náležitosti. Nejednomu podnikateli zabírá fakturace poměrně velkou porci času. Není se čemu divit, jejich vystavení se neobejde minimálně bez několika minut. Mnohé firmy dokonce disponují fakturačním oddělením. Přitom lze faktury vystavovat jednoduše online. Jak? Prostřednictvím systému SuperFaktura.cz, který vám představíme.

Pro živnostníky, firmy a další subjekty

Je úplně jedno, jakému byznysu se věnujete. Elektronická fakturace pro vás bude mnohem jednodušší než ta klasická. Velmi oblíbený je zmiňovaný systém SuperFaktura.cz především u živnostníků. Těm stačí pouhých několik kliků k elegantnímu a rychlému vystavení faktury. Systém je navíc napojen na službu Cashbot. Faktura tedy bývá zpravidla proplacena již druhý den. Samozřejmostí je i pojištění faktur a jejich efektivní evidence. Účetní firem pak mají zcela jednoduchou práci. Součástí služby je i správa nákladů či kniha jízd.  

Neomezujte se!

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali vystavit fakturu na služební cestě nebo při letní či zimní dovolené? Určitě ano. Obecně platí, že čím dříve je faktura vytvořena, tím je větší pravděpodobnost jejího rychlejšího splacení. Fakturační software umožňuje vystavování faktur odkudkoli. Stačí jen připojení k internetu a počítač nebo tablet. Pracovat budete moci jak v iOS, tak ve Windows.

Jistota správnosti

Jen si vzpomeňte, kolikrát se vám nebo vašim kolegům stalo, že faktura nebyla správná. Chybu lze udělat kdykoli. U online systému se ale pravděpodobnost snižuje na minimum. Veškeré legislativní povinnosti budou dodrženy díky specialistům, kteří faktury sledují. Čas i peníze zkrátka ztrácet nebudete.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..