OC Šestka a franšíza

OC Šestka plná nových franšíz. Jakých?

Obchodní domy jsou plné zajímavých franšízových konceptů, které uspokojují potřeby zákazníka. Pokud i vy toužíte po vlastním podnikání, není nic lepšího, než podnikat na základě franchisingu. Podnikáte tedy na základě licenčních smluv, kdy si zaplatíte licenci a otevřete si svůj vlastní podnik pod známou značkou, která má na trhu své jisté postavení a která má svou stálou klientelu, kterou se pyšní. Při výběru vhodné franšízy si zodpovězte otázku, jestli je franšízu možné otevřít v nějakém ze známých českých obchodních center. Přece jenom zde nebudete mít o klienty nouze.

Mnohé nové franšízy se otevřou například v Obchodním centru Šestka v Praze 6, které se těší od začátku roku z toho, že má nového majitele. Jedná se o soukromého majitele, který se rozhodl investovat do tamějšího obchodního centra. Chce ho opět posunout na novou úroveň, proto změnil zaměstnanecký tým, který se zaměřuje na přilákání nových zákazníků.

V současné době se Obchodní centrum Šestka těší velké oblíbenosti, ale sám majitel ví, že oblíbenost může být ještě větší, což se projeví na samotné návštěvnosti.

Jaké franšízy se nově otevřou?

Nový zaměstnanecký tým zaměřující se na nové franšízy zatím přesně neuvedl, na jaké franšízy se obchodní centrum zaměřuje či jaké konkrétně budou otevřeny. Všechny se však pomalu ale jistě budou odtajňovat a pomalu otvírat, proto je třeba sledovat dění v tomto obchodním dění buď přímo na místě, nebo na webových stránkách či sociálních sítích.

Zaměření na movité klienty

To jediné, co bylo odtajněno, je to, že mnohé franšízy se zaměřují především na movité klienty. Praha 6 se řadí k těm nejbohatším čtvrtím našeho hlavního města, proto je pochopitelné, že soukromý majitel tamějšího obchodního domu touží po zisku, který mu jsou schopni zdejší obyvatelé dát. Připravte se tedy na to, že nové franšízy se možná nebudou řadit k těm nejlevnějším franšízám, jež známe a které běžně potkáváme.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.