Úspěšní miliardáři

Miliardáři, kteří se narodili chudí, přesto uspěli

Dnes už nezáleží na tom, do jaké rodiny se narodíte. Záleží na tom, jak vezmete svůj život do rukou. Ano, můžete se narodit do bohaté rodiny, kde otec je podnikatel a v jeho důchodové věku vám pravděpodobně firmu předá, tudíž se stanete povoláním syn nebo dcera. Můžete se však narodit i do chudé či do průměrně vydělávající rodiny, která vás však bude milovat celým svým srdcem. Ať už se narodíte do jakékoliv rodiny, máte vždy velkou šanci se uchytit ve světě podnikatelů, pokud se rozhodnete na sobě neustále pracovat.

Abyste na sobě neustále pracovali, potřebujete mít i dostatečné množství motivace, protože bez motivace to skutečně nejde. Motivace je základ, bez něhož to nejde. Motivací pro vás mohou být lidé, kteří se sice narodili do chudé rodiny, ale kteří se rozhodli vzít život do svých rukou a rozhodli se ukázat, co v nich je. Buďte také takoví a bohatství už přijde jenom jako takový bonus.

Shahid Khan

Muže jménem Shahid Khan dnes můžete znát jako člověka, který se pyšní majetkem ve výši 7,2 miliardy dolarů. Kdysi však pracoval za necelých třicet korun za hodinu, aby si mohl dovolit studium. Dnes je majitelem společnosti Flex-N-Gate, která se dnes označuje za jednu z největších soukromých společností Spojených států amerických. Kromě toho vlastní i fotbalový klub Fullham.

Leonardo Del Vecchio

I ten, kdo skončil v dětství v sirotčinci, může být bohatým a úspěšným člověkem, pokud na sobě bude pracovat. Své o tom ví například Leonardo Del Vecchio, který dokonce během svého zaměstnání přišel o část prstu. Dnes je z něj světoznámý výrobce slunečních brýlí a jeho jmění by mu mohl kdekdko závidět.

Sheldon Adelson

Už jako dvanáctiletý musel Sheldon Adelson pracovat, aby pomohl své rodině. Vyhodili ho ze školy a poté pracoval ve všech různých oborech. V jednu chvíli v životě neměl ani na jídlo či na ubytování. Dnes však provozuje největší kasinovou společnost na světě, kterou je Las Vegas Sands, a jeho jmění sahá přes čtyřicet miliard USD.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.