české franšízy

Oblíbené franšízy rychlého občerstvení v Česku

Podnikání je cesta plná riskování, protože mnohdy nevíte, jestli vám daný podnik krachne přímo pod rukama hned ze začátku nebo až na úplném konci. Samozřejmě se můžete stát právě těmi, kdo bude mít ten nejlepší a největší podnik, jenž se bude moct pyšnit titulem „prosperující a úspěšný“. Stát se ve světě podnikání může opravdu všechno, jen je třeba to zkusit. Jenže mnoho začínajících podnikatelů chce mít jakousi jistotu právě v tom, že jim podnik jen tak neselže během následujícího roku. Chtějí už hned od úplného začátku mít ten nejlepší podnik na světě, ovšem bohužel to tak někdy nejde. Řada začínajících podnikatelů si myslí, že jejich podnik hned ze začátku bude naprosto skvělý a přinese jim velké zisky, jenže z počátku se jedná jen o jakési riskování, které buď přinese zisk, nebo se to bude muset zkusit jinak a znovu.

Naštěstí pro řadu začínajících podnikatelů (i pro ty stálé působící) existuje jedna možnost, která trochu ulehčí jejich start na podnikatelské dráze. Jedná se o franchising, což je podnikání na základě licenčních smluv, díky kterým už získáte na trhu jisté jméno, které už něco na trhu znamená, a už o něm lidé vědí. Můžete se zaměřit na podnikání pod jménem oblíbeného rychlého občerstvení nebo například si můžete zvolit i přírodní kosmetiku nebo bankovní služby. Je to vždy jen na vás, vždy však musí být jen nějaká počáteční investice a samozřejmě licenční poplatek. Mezi nejoblíbenější české franšízy však patří především ty, které se zaměřují na rychlé občerstvení. Do kterých se lidé nejvíce pouštějí a proč?

Poe-Poe nebo Mr. KEBAB

Ve Zlínském kraji se nyní začal rozjíždět jeden velký projekt, který je právě nazván Poe-Poe. Jedná se o rychlé občerstvení, kde si koupíte opravdu vynikající jídla za minimální ceny. Klínek pizzy zde zakoupíte třeba za dvanáct korun, což se jen tak někde nenajde. Není to však jen slaný bar, ale zakoupit si zde můžete i řadu sladkých pokrmů, mezi které se řadí například palačinka nebo vafle. I když by se dalo říct, že mezi nejoblíbenější fastfoody patří především McDonald’s nebo například KFC, není tomu tak úplně tak. Tyto dvě rychlé občerstvení v popularitě relativně selhávají a do popředí se dostávají jiné rychlé občerstvení, mezi kterými se v poslední době promenáduje například i Mr. KEBAB.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..