obchodování

Obchodování s EXTÉRIA MARKET je snadné.

Baví vás obchodování a máte pocit, že vám dokonce jde? EXTÉRIA MARKET právě hledá další obchodníky pro prodej BOZP a PO. Tato oblast je specifická v tom, že člověk prodává produkt, který zaměstnavatelé potřebují, protože je zákonem daný. Jak obchodování s EXTÉRIÍ vypadá?

Náplň práce

Hlavním úkolem obchodního managera v EXTÉRII je setkávání se s našimi potenciálními klienty. Ukážete jim, co vlastně EXTÉRIA MARKET je a co nabízí. Hlavní předností je, že firma nabízí kompletní zajištění BOZP a PO agendy a také mohou naši technici klienta u případné kontroly zastoupit.

Přečtěte si také: Prodej je alfou a omegou každého podnikání. Jak správně obchodovat?

Ale já o BOZP nic nevím!

Nemusíte se ničeho bát. Oblast bezpečnosti je velmi rozsáhlá a komplikovaná, po vás ale budeme chtít především prezentaci našich produktů. O kontroly a detaily ohledně bezpečnosti na daném pracovišti se již postarají naši technici. Pro obchodní managery máme v EXTÉRII připravena pouze základní školení, která vás seznámí se základy BOZP a PO, ale především s fungováním firmy a postupy při jednání se zákazníky.

Pomocná ruka vždy a všude

Otevřenost, důvěra a upřímnost jsou pro nás ve spolupráci velmi důležité, a tak se právě během porad snažíme budovat přátelské vztahy. Ostatní obchodníci nejsou konkurence, jsou to parťáci, kteří si navzájem pomáhají a radí.

Kdykoliv se vyskytne nějaký problém, snažíme se jej bez prodlení vyřešit či našim obchoďákům poradit. Na týdenních poradách se řeší vše, co se za týden událo – všechny úspěchy, neúspěchy a poznatky i kuriozity z terénu.

2 Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..