Nezmeškejte už žádnou schůzku. Víme, jak vyladit Google kalendář

I když lidé dnes přichází opětovaně na chuť klasickým papírovým diářům, mnozí lidé nedají dopustit na technologie a na Google kalendáře, které jsou podle nich daleko přehlednější a které schováme do telefonu, tudíž jimi nemusíme ubírat místo v tašce. Dalo by se říct, že mnozí lidé mají celý pracovní život schovaný právě v Google kalendáři, nabízí se ale otázka, jestli využívají všechny funkce, které jim Google kalendář poskytuje? Přece jen je jedna věc používat Google kalendář, a druhá věc je kalendář dokonale vyladit. A my vám poradíme s tím, jak svůj Google kalendář vyladit tak, abyste už nikdy nezmeškali žádnou schůzku.  

Přinášíme vám několik triků, které vám usnadní práci a které vám trochu váš Google kalendář zpřehlední. Díky těmto trikům už nikdy nezmeškáte žádnou schůzku, tím si můžete být jisti.  

Nezobrazujte si víkendy 

Pokud během víkendů nemáte své pracovní povinnosti, tak si je zkrátka nezobrazujte. Když nebudete zobrazovat víkendy, nebudete mít tendenci si na ně nic plánovat, navíc bude váš kalendář menší a přehlednější. Abyste zamezili víkendům v jejich zobrazování se, stačí kliknout na tlačítko Nastavení, kde si odškrtnete možnost Zobrazovat víkendy.  

Když potřebujete větší prostor 

Pokud máte schůzek během dne více nebo pokud toho během dne potřebujete více stihnout, nejspíše potřebujete ve svém Google kalendáři více místa, více prostoru. Věděli jste, že si svůj Google kalendář můžete hravě roztáhnout i přes celou obrazovku? K tomu slouží tři linky v levém horním roku, které toto roztažení umožňují.  

Používejte barvy 

Abyste se ve svém Google kalendáři vyznali, doporučujeme používat barvičky. Díky barvám bude kalendář veselejší, navíc snadno díky nim rozlišíte povinnosti pracovní, osobní nebo věci spojené s domácností. Barvy lze přidat jednoduše po kliknutí pravého tlačítka.  

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.