Největší franšízová událost

Největší franšízová událost Evropy přilákala 480 franšíz

Nejen v České republice, ale i ve světě se konají různé veletrhy franchisingu. Například od 25. března do 28. března se konala největší franšízová událost ve Francii, kterou můžete znát pod názvem „Franchise Expo Paris“. Jedná se o veletrh franchisingu, na kterém se letos představilo více jak 480 franšízových konceptů. Letošním hlavním tématem byla kariéra a profese. Co jsme zde mohli vidět a co všechno zmeškali ti, kteří se této největší franšízové události nezúčastnili?

Veletrh franchisingu „Franchise Expo Paris“ se letos konala v oblíbeném pařížském komplexu Porte de Versailles. Jednalo se už o 37. ročník, který se konal ve dnech 25. – 28. března tohoto roku, jak jsme zmiňovali výše. Letos byla hlavním tématem změna profese a začátek podnikání pomocí franchisingu, což ocenili zejména ti, kteří už dlouhodobě zvažovali tento poměrně riskantní, přesto výhodný krok.

Co bylo na programu?

Jeden celý den se věnoval pouze přednáškám na zvolené téma. Celý den se tedy lidé zabývali tím, jak skončit se zaměstnáním a jak následně rozjet podnikání pomocí franchisingu. Mezi prezentujícími byli odborníci z oboru, kteří účastníky veletrhu seznámili nejen s výhodami, ale i s riziky tohoto kroku.

Kromě toho bylo na programu více jak sto workshopů a různých školení, jež ocenili nejen ti z oboru, ale i účastníci veletrhu, kteří doposud neměli o franchisingu nejmenší tušení.

Každým rokem je to očekávaná událost

Veletrh „Franchise Expo Paris“ je každým rokem velice očekávaná událost, která se každým rokem podílí na rozvíjení franšízových sítí ve Francii. Událost nejen, že informuje podnikatele, ale taky jim pomáhá realizovat svůj sen. Zde se může každý začínající franšízanti zeptat odborníků na všechno, co je mu nejasné.

Letošní ročník opět přilákal desetitisíce lidí, kteří letošní ročník hodnotí velice kladně.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..