franšízové řetězce

Nejoblíbenější franšízové řetězce u nás

Pakliže se vydáte nakupovat do obchodního centra, hned při prvním kroku do obchodního domu se vám naskytne pohled na nejrůznější franšízové řetězce u nás. Franchising je podnikání na základě licenčních smluv, které vám umožňují podnikat pod známou značkou, tudíž příchod na český trh je pro vás mnohem snazší, než kdybyste museli vymýšlet svůj výrobek a kdybyste se s ním museli sami uchytit na trhu. Výhodou franchisingu je to, že své počáteční finance můžete vložit do něčeho, co už je zavedeno a co už jen tak rychle nekrachne. U nově vzniklého podniku je ten problém, že takový risk nemusí vyjít. Samozřejmě i franchising má své mouchy, ovšem i přesto je tento způsob podnikání skvělý.

Nejdříve na vás jistě v obchodním domě dýchne závan jídla, proto zajdete do zóny s občerstvením. Jakýkoliv obchod, který uvidíte, má za sebou franšízingovou trať, kterou musel uběhnout. Ať už je to McDonald’s, KFC, Burger King nebo například i Výtopna, vše jsou podniky, které jsou v tomto systému zavedeny. V jiné zóně obchodního domu se setkáte například s přírodní kosmetikou Yves Rocher nebo například s různými kavárnami, které jsou také součástí tohoto systému. Ovšem které franšízové řetězce jsou v České republice nejoblíbenější?

1. Starbucks Coffee

Mezi nejoblíbenější řetězce patří rozhodně kavárna Starbucs Coffee, která stále nezadržitelně rozšiřuje své prodejny, protože její oblíbenost opravdu nezná mezí. Káva je zde naprosto vynikající a v horkých letních dnech vás jistě osvěží například i skvělý čaj nebo jiný drink s ledem.

2. Yves Rocher

Tuto značku přírodní kosmetiky jsme již zmiňovali. Jedná se o skoro stoprocentní přírodní kosmetiku, kterou miluje řada žen. Jejich výrobky jsou naprosto kvalitní, bez chemické úpravy a o vlasy dokážou pečovat naprosto fantasticky. Mimo jiné jejich krémy na tělo nemají konkurence. Není se čemu divit, když právě tuto kosmetiku stále rozšiřují a snaží se o to, aby byla stále kupovaná a populární.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.