Mytí nádobí vede k lepší představivosti. Potvrzuje to Gates i Bezos

Mytí nádobí vede k lepší představivosti. Potvrzuje to Gates i Bezos

Probudit v sobě představivost, to není zrovna snadný úkol. Někdy nápady jenom záříme, jindy jsme však bez nápadu. Pokud potřebujete nápady, ale zrovna jimi neoplýváte, doporučujeme se inspirovat těmi úspěšnějšími a jejich zvyky. Například Jeff Bezos nebo Bill Gates mají na probuzení představivosti jeden recept, který jim zaručeně funguje. A je tak prostý, až se tomu nechce věřit! 

Jeffa Bezose ani Billa Gatese nemusíme dlouho představovat. Bill Gates byl nejbohatším mužem planety dlouhá léta, až ho před pár lety vystřídal Jeff Bezos, který fantasticky zbohatnul díky jednomu jedinému dni, a to díky Black Friday, kdy se na jeho Amazon shlukly davy lidí utrácející nehorázné sumy.  

Dnes sice pojí Jeffa Bezose a Billa Gatese fakt, že jsou jedněmi z nejbohatších lidí světa, kromě toho mají i stejný recept, jak probudit představivost. Naučíte se ho taky? 

Myjí nádobí 

Zmínili jsme, že recept na probuzení představivosti je naprosto banální, jednoduchý, až se tomu nechce věřit. Možná jste nám to nevěřili, ale nyní nám to uvěříte! Jeff Bezos i Bill Gates totiž myjí nádobí. Jeff Bezos má dokonce mytí nádobí jako součást své večerní rutiny. Bill Gates tuto činnost zase zbožňuje, a tak ji vykonává vždy, když může.  

Mytí nádobí má blahodárné účinky 

Nejen Jeff Bezos či Bill Gates říkají, že mytí nádobí má blahodárné účinky. Potvrzují to i studie Floridské státní univerzity, které odhalily, že mytí nádobí má pozitivní dopad na míru pociťovaného stresu. Mytí nádobí podle studie dokonce nakopává u lidí inspiraci, také povzbuzuje jejich kreativitu.  

Dokonce se ukázalo, že mytí nádobí je klíčem ke spokojenému a vyrovnanému vztahu. Nenašla se jiná činnost či domácí aktivita, která by byla více klíčová v partnerském životě. A to si lidé kupují myčky na nádobí! Raději ho umývejte ručně ve dřezu, budete oplývat nápady a i v osobním životě budete spokojenější. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..