milionové budovy

Milionové budovy pro milionáře

Pokud podnikáte, většinou potřebujete nějaké sídlo společnosti. Abyste si hned ze začátku podnikání nemuseli kupovat nějakou obří budovu, raději sáhnete po tom, co je, co se týče ceny nájemného, výhodné. A potom, až zbohatnete, si nějaké to sídlo koupíte, stejně jako si koupíte nějakou vilu, která by ihned říkala, že v ní bydlí movitý člověk. Většinou si nechávají milionáři své domy stavět, ale pokud byste chtěli něco jedinečného, nějaké jedinečné sídlo, které byste si jen trochu zrekonstruovali, přinášíme vám pár tipů.

V České republice najdete celou řadu významných budov, které jsou nyní neobydlené a které se nabízejí k prodeji či k případné rekonstrukci. Tyto milionové budovy jsou přesně určeny pro milionáře – jsou obrovské, jsou zajímavé, jsou oku lahodící. Jen málokterý milionář by takové sídlo zavrhl.

Přinášíme vám nyní ty nejlepší sídla v České republice, které lákají svým kouzlem milionáře z širokého okolí.

• Vila Fiala

Jednou vilou, kterou najdete v České republice a je nyní na prodej, je vila Fiala. Stojí zhruba pět milionů korun. Jedná se o prvorepublikovou vilu, kterou postavil architekt Karel Fiala (od jeho jména také název této celé, velké, skvostné vily). Je však třeba ji zrekonstruovat, a tím tak vrátit do města tradici, která už upadla takřka v zapomnění.

• Zauhlovačka

Milionovou budovou nebo spíše milionovým úkazem v České republice je taky zauhlovací a vodárenská věž. Každý milionář má své sídlo, ale jenom málokterý milionář má dokonce svou věž. Tuto věž je však zapotřebí řádně zrekonstruovat. Rekonstrukce se však mohou vyhoupnout až k nepříjemně velkým 50 milionům korun. K tomu byste museli přičíst ještě dva miliony, protože ty budou sloužit k opětovanému provozu, pokud byste o provoz měli zájem.

• Eliáška

Krásnou, ale bohužel zchátralou budovou je takzvaná Eliáška, což je vlastně bývalá továrna, tudíž prostorů je zde habaděj. Jelikož však už chátrá, potřebovali byste na realizaci svého vlastního projektu zhruba sto a až 300 milionů korun. Než budova zchátrala, nebyla tu zde jenom továrna, ale taky i knihovna či kavárna.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..