pizza

Kdo je McDonald’s ve světě pizz?

V dnešní době se sice dá podnikat naprosto ve všem, ale také je nutné si uvědomit, že v každém oboru se tak najednou svádí obrovské konkurenční boje, které ne každý dokáže ustát. Většinou jsou tyto konkurenční boje sváděny mezi značkami oblečení, ale v současné době probíhají hlavně i v oblasti rychlých občerstvení. Přece jenom ta pobočka, která přijde dříve pod ruku, ta bude navštívena, tudíž se rychlá občerstvení snaží neustále rozšiřovat své pobočky na místa, kde by byla o krok před konkurencí.

Mnoho společností se taky snaží o nějaké odlišení od konkurence. Co se týče třeba rychlého občerstvení, tak se zavádí online obchody, v nichž se budou klasicky přijímat objednávky. Také se spekuluje nad různým rozšířením nabídky.

Takové konkurenční boje mohou být někdy opravdu ostré, přesto se do těchto bojů rozhodla vstoupit společnost, o níž se už nyní ví, že to bude takový McDonald’s mezi pizzeriemi. Bude se rozhodně už od první otevřené pobočky jednat o lídra ve světě pizzerií.

Grimaldi’s míří do světa!

Pizzerie značky Grimaldi’s, která je ve Spojených státech amerických jednou z nejoblíbenějších pizerií vůbec, se po úspěšném americkém startu rozhodla navštívit i jiné kontinenty, jiné země, jiná města. Rozhodla se dobýt svět, stejně jako to před několika lety udělal i současný lídr ve světě fastfoodů – McDonald’s.

Restaurace láká na nejen dobrou pizzu, ale také na malebnou atmosféru

O této pizzerii se všeobecně ví, že se jedná o unikátní restauraci, která voní po uhelné peci, kde tamní pizza má tu nejlepší pověst, kde je pizza křupavá se znamenitou chutí. Grimaldi’s je také jednou z pizzerií, která získala hromadu fantastických ocenění a kde se chodí pro proslulé italské koláče. Podle kritiků se jedná o kousek Itálie uprostřed Ameriky.

Své zákazníky si pizzerie získala hlavně díky rodinné receptuře a také díky tajnému receptu, z něhož se vyrábí domácí mozzarela.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..