Manipulační technika ve skladu

Manipulační technika patří i do vašeho skladu

Každá velká společnost je zároveň majitelem velkého skladu. Ve skladech sídlí zboží a pracují zde zaměstnanci, navíc musí být vybaven příslušnou technikou, která zabrání tomu, aby si vaši zaměstnanci uhnali kýlu. Už dávno nežijeme v době kamenné, kdy vozíky či rudle neexistovaly a kdy se vše muselo tahat v rukou. Dnes je manipulační technika něco, co se nesmí postrádat v žádném velkém či malém skladu. Nejen, že práci ulehčí, ale taky ji podstatně urychlí a zabrání, aby si zaměstnanci zdravotně uškodili.

Jak jsme zmínili, manipulační technika patří do každého skladu. Dnes si můžete vybírat z mnoha zajímavých produktů, které do jisté míry ulehčí vaši práci. Atraktivní jsou především paletové vozíky, ale pokud potřebujete přemístit krabice, vhodná je zcela jiná manipulační technika. Pojďme si říct, jaká manipulační technika se hodí pro jaký typ skladu.

Manipulační technika pro sklad plný palet

Jestli se ve vašem skladu nachází především palety, doporučujeme sáhnout po nízkozdvižném paletovém vozíku. Jedná se o základní, klasický vozík, který se většinou využívá na přemístění zboží z místa na místo. Jestli potřebujete paletu zařadit do police, volte spíše ruční vysokozdvižné vozíky, které dosáhnou i tam, kam nízkozdvižné paletové vozíky nedosáhnou.

Pro prosperující firmy, které si mohou dovolit dražší manipulační techniku, doporučujeme elektrické nízkozdvižné vozíky, které šetří lidskou sílu.

Manipulační technika pro sklad plný sudů

Konkrétně vinaři nebo naopak pivaři vědí, jak těžké je přenášet sud plný vína či případně piva. Abyste se této tíze vyhnuli, doporučujeme si pořídit rudle na sudy, které práci opět o něco ulehčí.

Manipulační technika pro sklad plný krabic

Co se týče skladu plných krabic, doporučujeme sáhnout po rudlích. Rudle přesunou snadno a rychle krabice z místa na místo. Rudle zakoupíte v mnoha provedeních, oblíbené jsou zejména skládací rudle nebo hliníkové rudle.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..