ČAF a podpora franchisingu

ČAF bude letos více podporovat franchising

Pokud se zajímáte o franchising, určitě vám neunikla výroční schůze České asociace franchisingu. Ta totiž v nedávné době zhodnotila uplynulý rok a rozhodla se podpořit mnohé nadějné franšízy. Opět se ukázalo, že franchising je stále populárnější způsob podnikání. Mnohým lidem se líbí, že nemusí odstartovat svou podnikatelskou kariéru takzvaně od nuly, že mohou rozjet svůj byznys už s jistou klientelou. Pro samotné firmy je franchising taky výhodný, vždyť pomáhá značku šířit a rozvíjet. Pojďme si tedy letošní výroční schůzi České asociace franchisingu ještě lépe zhodnotit a rozebrat.

Výroční schůze se konají rok co rok. Během nich dojde ke zhodnocení uplynulého roku, navrhnou se plány pro příští rok a podpoří se mnohé nové a nadějné franšízové projekty. Ani letos tomu nebylo jinak. Co se dělo?

Byly představeny nové aktivity pro letošní rok

Hlavním tématem letošní výroční schůze České asociace franchisingu bylo představení aktivit pro letošní rok. Dozvěděli jsme se, že letošní rok bude plný různých franšízových akcí, které se postarají o to, aby se franchising dostal více mezi lidi. Stále jsou mezi námi ti, kteří nemají o franchisingu ani ponětí. Bude se pořádat velké množství vzdělávacích akcí, taky se bude konat soutěž „Franšíza roku“.

Kromě toho se bude investovat do propagace franchisingu. Česká asociace franchisingu si letos klade za cíl dostat se ještě více do podvědomí lidí.

Co je letošním hlavním cílem?

Hlavním cílem je však podpora rozvoje nadějných a smysluplných franšíz, které pomáhají rozvíjet podnikání v České republice. Během schůze byly přijaty mnohé nadějné franšízy, k nimž se řadí například Telepizza či Balony. I ty se řadí k nadějným franšízám, které letos získají podporu České asociace franchisingu.

Kromě toho se letos budou vytvářet příznivější podmínky pro rozvoj tohoto způsobu podnikání.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.