Limitovaná edice tenisek

Limitovaná edice tenisek vám provětrá peněženku

Určitě jste zaregistrovali, že se přidávalo na výplatních páskách. Poctiví zaměstnanci skutečně dostali přidáno, a to ve velkém. S tímto přidáváním peněz se nemá skončit ani letos. Může za to zřejmě zaměstnanecká krize. Zaměstnavatelé postrádají zaměstnance a nemohou si dovolit, aby utekli ke konkurenci. Jsou tedy pevně rozhodnuti si je udržet za každou cenu, a tak kromě přidávání na výplatních se setkáváme s mnohými novými benefity. Zaměstnavatelé podporují rodiny s malými dětmi nebo zavádí třináctý a čtrnáctý plat. Lidé však místo toho, aby peníze navíc spořili, tak je utrácí, a to bohužel ve velkém.

Už dávno se neutrácí ve velkém jen před vánočními svátky nebo před Valentýnem. Problém nepřiměřeného utrácení je bohužel problém současnosti, problém každého dne a každého měsíce. To potvrzují nejen obchody, ale i finanční úřady. Ty zaregistrovali v současné době platby za limitované edice tenisek.

Pro krásu se musí…platit?

Říká se, že pro krásu se musí trpět. Jenže v tomto případě spíš trpí naše peněženka. Lidé začali utrácet za limitované edice tenisek, za které se platí doslova vesmírné ceny. Trochu tak naše známé rčení upravíme a řekneme, že za krásu se musí platit.

Češi jsou známí tím, že to, čeho je málo, to ihned musí mít. Platí to zejména u limitovaných edicí. Chceme se tak moc odlišovat od ostatních, že raději utratíme veškeré naše finance a koupíme si něco, co si skoro nemůžeme dovolit. Konkrétně takové tenisky jsou nejvíce žádané tehdy, kdy nejsou na trhu.

Akce párkrát do roka

Takzvané „release“ se stalo velice populární. Jedná se o zahájení prodeje limitovaných bot a je to akce, která se koná párkrát do roka. Lidé si tedy dostatečně našetří a poté všechny úspory vloží do tenisek, které jsou během mrknutí oka pryč z pultů obchodů.

Mnozí lidé dokonce kempují před obchodem jenom proto, aby se na ně tenisky dostaly.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..