Libor Hoření

Libor Hoření – proč byste ho měli znát?

Dneska podniká řada z nás. Je to způsob, jak pracovat podle svého, jak pracovat na něčem, co nás baví a co nás naplňuje. Člověk by neměl osm nebo dvanáct hodin sedět v práci, která ho nebaví. Měl by dělat to, co ho baví, protože život není jenom o víkendech, ale i během týdne. Proto podnikání je mnohdy volba, jak skutečně dělat to, co chceme. A mnohdy se nám takový byznys může rozjet už v náctiletém věku. Třeba jako se to rozjelo dnes už muži, kterého možná ne každý zná, přesto je vzorem mnoha mládeže. Už v šestnácti letech zaměstnal svého otce. A o kom mluvíme? O Liborovi Hoření.

Libor Hoření je naprosto sympatický mladík, u kterého byste na první pohled ani neřekli, že má tolik skvělých nápadů a bohaté konto. Jelikož mu rodiče dovolovali pobýt na internetu pro svou vlastní zábavu jenom hodinu, ale pokud by dělal něco prospěšného, mohl tam být, jak dlouho chtěl, rozhodl se učit grafiku a SEO. Zkoumal jednotlivé weby na internetu a hledal v nich chyby. Poté vytvořil web toprecepty.cz, kde se chyb vyvaroval a stal se tak jedničkou na trhu s recepty.

A to všechno v náctiletém věku, kdy dokonce zaměstnal i svého otce. Poté se mu život obrátil naruby. Je to však člověk, který nelení, ale který se dále rozhoduje konat. Nyní třeba založil Dobrokávu v Brně.

Co to je Dobrokáva?

Dobrokáva je projekt, kterého je Libor strůjcem. Jedná se o drobný, červený stánek na Zelném trhu v Brně, kde se za kávu neplatí penězi, ale dobrým skutkem. Podle Libora jsou totiž peníze jenom prostředkem k tomu, aby se na svět vytvořilo něco hodnotnějšího.

Libor a jeho životní motto

Podle Libora by každý člověk měl najít v sobě odvahu dělat to, co ho baví, co ho naplňuje, co mu dává jakýkoliv smysl. Protože na tom skutečně záleží. A pokud se to rozhodneme dělat, tak váš život skutečně odmění.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..