nejvlivnější ženy

Které ženy patří k těm nejvlivnějším na sociálních sítích?

Na sociálních sítích trávíme dneska opravdu hromadu času, proto vám asi neuniklo, že magazín Proč ne? vydal nyní seznam osmi žen, které kralují na Instagramu. Tento žebříček je tak zajímavý, že jsme se s vámi o něj museli podělit. Pojďme si zmínit ty nejzajímavější z nominovaných, které svůj instagramový účet mají plná odběratelů.

Některé z nich vás mohou zaskočit, protože si řeknete, že se do žebříčku vůbec nehodí. Je to však asi proto, že je osobně na této sociální síti nesledujete. V žebříčku jsou však hlavně díky svému počtu odběratelů, který se neustále navyšuje.

• Simona Krainová

Simonu Krainovou znáte rozhodně jako modelku, která se začala na modelingových molech promenádovat snad už ve svých šestnácti letech. Podle jejich slov se dneska stalo její jméno značkou, která ji dobře živí. Její luxusní život ovšem můžeme sledovat na jejím instagramovém účtu, kde se rozhodně nebojí ukázat všechno, co si může dovolit. Sleduje ji zde více jak 300 tisíc lidí, což je na českou modelku poměrně úspěch. Je však nutné poznamenat, že jelikož už není zrovna nejmladší, možná by mohla s některými příspěvky trochu ubrat a zvážit, jestli se vůbec hodí na takovouto sociální síť dát.

• Nikola Čechová

Jednoznačnou královnou Instagramu je rozhodně Nikola Čechová, kterou známe hlavně pod jejím youtube-jménem shopaholicnicol. Tato slečna je dneska tou nejúspěšnější blogerkou v Česku, ale je nutné zmínit, že se nyní zajímá hlavně o moderování. Není se čemu divit, vždyť Youtube je nyní v krizi, tudíž videa už nebudou vynášet ani ze čtvrtiny tolik, co dříve. Instagram by ji však sám o sobě uživil, vždyť ji zde sleduje více jak 560 tisíc lidí.

• Monika Koblížková

Přítelkyně Leoše Mareše se také stala jednou z osmi žen, které vládnou Instagramu v Česku. Sleduje ji zhruba 164 tisíc. Člověk by si ale řekl, že v tomto žebříčku nemá co dělat, protože její nasbíraní sledující jsou jenom proto, že je přítelkyně nejznámějšího moderátora v Česku. Bez toho by asi nebyla tak sledovaná, i když je šéfredaktorkou v časopisu.

Na dalších pěti místech se umístily: Andrea Verešová, Monika Bagárová, Barbora Ondráčková, Nela Slováková a Šarlota Frantinová.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..