rostoucí investice

Investice, která během deseti let jenom poroste – víte o ní?

Do světa investování se lidé hrnou hlavně za tím, aby se jim znásobili jejich úspory. Rozhodují se investovat hlavně do různých spoření, které jim vytvoří slibnou budoucnost, ale možná by se měli zamyslet nad takovou investicí, která jim vytvoří slibnou přítomnost. Najednou se tak pod tíhou této myšlenky rozjíždí investování do podílových fondů, do dluhopisů, do zlata nebo taky do kabelek. Věřili byste, že právě kabelky jsou ta nejvýhodnější investice?

Dneska se dá investovat do celé řady komodit. Lidé se většinou komodit bojí, protože přece jenom se většina z nich dává do nějaké výroby, kdy ztrácí svou hodnotu a kdy se tvoří do podoby spotřebitelské, tudíž také dál sníží svou hodnotu. Jenže nejsou komodity jako komodity, nemůžeme házet všechny do jednoho pytle. Výjimkou je nejen zlato, ale nyní také kabelky jako takové.

O kabelkách jako o investici se hrozně málo uvažuje, což je škoda, protože právě tato investice vzrostla za posledních 35 let o více jak 500 procent. Během příštích deseti let by se jejich hodnota měla ještě zdvojnásobit, proto pokud budete hledat investici vhodnou pro vás, zkuste se zamyslet právě na d těmito dámskými doplňky.

Překvapivá investiční příležitost

Během letošního podzimu se na investiční trh dostává velice překvapivá investiční společnost, která se nese právě v podobě kabelky. Cenově vyjde zhruba jako nějaké malé auto, ale do budoucna nabude až do hodnoty auta velkého.

Pokud máte volných zhruba 220 až 330 tisíc korun (což je zhruba deset až patnáct tisíc dolarů), tak je zkuste výhodně investovat. Na investiční trh letos na podzim přichází totiž kabelka od Hermés.

Umění a krása v jednom

Jedná se o velice příjemnou investici, která v sobě nese hlavně spojení umění a krásy. Jedná se o kabelku Birkin, která se právě z dílny značky Hermés vydá přímo na investiční trh.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.