franšízové řetězce

Které franšízové řetězce jsou u nás v létě navštěvované?

Léto je období plné cestování. Každé velké město zažije návaly turistů, kteří se rozhodnou na chvilku vypadnout ze své malé vesničky a rozhlédnout se po větším městě, kde je toho nejen k vidění daleko více, ale kde je rozhodně také více obchodů či jiných možností, kam vyrazit, i když třeba zrovna prší nebo je chladný letní červencový den. Není se čemu divit, že během letních prázdnin vzrostou zisky různých obchodů k opravdu velkým sumám, protože přece jen i studenti či žáci škol mají volno a chodí trávit volný čas s přáteli také nakupováním nebo podobnými aktivitami.

Během léta popularita franšízových řetězců u nás značně roste, protože se do kaváren chodí více, než obvykle. Nakupuje se také mnohem více a návštěvnost nejen těchto podniků je opravdu velmi vysoká. I když je obchodů, které jsou v systému franchising, opravdu habaděj, přesto jsou v létě některé mnohem populárnější a navštěvovanější, než jiné. Tedy zejména tady v České republice se zvýšenou popularitou během letních měsíců mohou pyšnit následující obchodní značky.

1. BubbleTea

Tento oblíbený zelený čaj, do něhož si můžete namixovat nejrůznější příchutě v podobě kuliček je vážně senzační a během horkých letních měsíců se můžete těšit na jasné osvěžení díky němu. I když se v poslední době rozeběhly opět spekulace o tom, jestli je nebo není bez éček a jiných tělu škodlivých látek, přesto se stále hojně kupuje a během letního období zisky jistě opět vzrostou.

2. Yogoterie

Dalším velmi oblíbeným místem, kam se řada návštěvníků například obchodních center chodí zchladit během horkých letních dnů je Yogoterie. Jedná se o místo, kde si zakoupíte fantastický mražený jogurt přesně s tím ovocem, které milujete. Mimo jiné se samozřejmě můžete těšit i na chlazené mléčné nápoje nebo na čerstvě vymačkané smoothies, protože právě ty jsou nejvíce kupované během dnů, které sužují vysoké teploty.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.